Příspěvky uživatele - 154.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
A co vaše višně?, 30.6.2014
Drozdom chutili. Dokonca aj ďatel sa tam motal a na tom mladom stromku fakt nemal aký hmyz riešiť
Je to hruška alebo jabloň?, 25.3.2013
Hruška.
Vrúbľovanie a teplota, 22.3.2013
Na víkend hlásia denné teploty +1 až +5, nočné -1 až -4. Chcem vrúbľovať čerešňu a višňu, marhule. Všade sa uvádza, že slabý mrazík neuškodí, ale nerozumiem tomu, veď tie obnažené pletivá namrznú. V každom prípade chcem vrúble chrániť mikroténovým... celý příspěvek >
Kdy roubovat nebo očkovat třešně, 1.3.2013
Myslím, že nastal čas vrúbľovania...
Už postřik na kadeřavost?, 1.3.2013
Okrem Kuprikolu aj Champion
Kdy zasít semena?, 30.1.2013
Pradajky vysievať v polovici marca/Brezen) je aj pre vonkajšiu výsadbu neskoro. v dobe výsadby by už priesady mali mať nasadené na kvet
Pěstování rajčat 2013, 21.1.2013
Pán Mire a nemal by ste im ubrať na teple, aby sa tak nevyťahovali?
Paradajky - skorý výsev, množenie odrezkami, 18.1.2013
Lilek a paprika asi áno, ale uhorky nemyslím, skôr by som skúsil potápaním, tj. prihrnúť časť stonky zeminou a dúfať, že zakorení...
Vysev semien, 14.1.2013
Množenie odrezkami by nemalo byť žiadna veda, ani otázka výnimočnej manuálnej zručnosti či skúsenosti. Dostal som od známeho 2 semienka čiernych paradajok, tuším Black Steel? a červených žíhaných Tigerella a chcel by som ich odrezkami namnožiť. Výsev... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika