Příspěvky uživatele - 204.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cesnak na skorý jarný konzum, 20.11.2008
Většinou se sází česnek na podzim - je odolnější proti houbovým chorobám. Ten by se hodil pro vaší konzumaci, ale nevím, zda ještě seženete sadbový česnek. Zasadit by se ještě dal.  Pokud chcete jarní česnek, zasaďte ho brzy... celý příspěvek >
jak na vosy, 20.11.2008
Rony - já jsem myslela že je to fór - legrace a opakovala jsem ty OSY v mém dalším příspěvku - že jdou po čuchu...  Tak se omlouvám.  Daniela.
rozmnožování pelargonií, 20.11.2008
Ty kytičky vám to vydání vynahradí. A navíc - skleník potom můžete osázet paprikama, okurkama a budete mít radost z vlastní vypěstované zeleniny, které se ve skleníku daří lépe, než venku.  Tak ať se vám daří!  Zdravím - Daniela.
jak sázet česnek, 20.11.2008
I z takého malého kusku može byť veĺa cesnaku pre jednu rodinku.  Keď cesnak uz vybehol von, tak to naozaj vobec nevadí.  Asi jste ho sázeli moc brzo. Nejlépe je sázet česnek podle počasí - pokud je koncem října ještě teplo, tak sázím... celý příspěvek >
Do kdy zalévat ovocné stromky, 20.11.2008
To mne dost překvapuje, protože naši znamí mají ovce a v jabloňovém sadu je nechávají pást. Nikdy jsem si nevšimla, že by ovce okusovaly stromky. Ale když to píšete, tak to určitě je pravda.  Nebo mají nějaký inteligentní... celý příspěvek >
rozmnožování pelargonií, 20.11.2008
Já jsem řízkovala ještě i koncem října, protože mi bylo líto vyhodit ty krásné řízky, které jsem ostříhala, než jsem šoupla truhlíky do garáže. No a ty řízky jsem šoupla také do garáže. Nyní je tam také asi kolem + 6°C a jsou v... celý příspěvek >
Do kdy zalévat ovocné stromky, 20.11.2008
Pokud mají ovce dostatek trávy ke spásání, tak se do stromků nepustí.  Ještě jsem neviděla, že by ovce okusovaly stromky.  Zdravím - Daniela.
jak na vosy, 19.11.2008
Nemusíte petky věšet na všechny stromy.  Osy jdou po čuchu a určitě si najdou ten správný strom s pivíčkem.  Zdravím - Daniela.
jak na vosy, 19.11.2008
Pověste na strom petlahve s trochou piva.  Vosy půjdou na pivo a ovoce si vůbec nevšimnou.   Zdravím - Daniela.
hnojivo Orgevit a Singforta, 19.11.2008
Tu cenu si už opravdu nepamatuji a nechci vás balamutit, ale drahé to určitě nebylo, když jsem to koupila - jinak bych sháněla ty slepičince. Daniela.
hnojivo Orgevit a Singforta, 19.11.2008
Hnojivo ORGEVIT je vyrobené z drůbeží podestýlky. Orgevitem jsem  vloni přihnojovala jahody a jahodám se opravdu dařilo. Druhé hnojivo se jmenuje SIFORGA a je hodně podobné orgevitu – granule také z drůbeží podestýlky. Pokud si vzpomínám,... celý příspěvek >
nedozrálá rajčata - co teď?, 18.11.2008
Podle mého názoru je opravdu nejlepší ustříhat celé větvičky i se zelenými rajčátky a pověsit je kamkoliv do místnosti.  Tím, že visí a navzájem se nedotýkají mají možnost větrat a ještě se mi nestalo, že by některé zplesnivělo. Už to takto... celý příspěvek >
mé jiřiny, 18.11.2008
Verunko, nenapsala jste, jestli jste jiřinky hnojila. Také, jaké jste jim zvolila stanoviště. Jiřinky je nutné přihnojovat plnými hnojivy. Potřebují hodně moc sluníčka.  Někdy je dobré, po vzejití výhonů,  nechat jen pár těch nejsilnějších... celý příspěvek >
Skudci na balkone, 18.11.2008
Dobrý je BIOOL - hubí mšice, molice,  puklice,  svilušky i třásněnky.  Zdravím - Daniela.
Lilie - množení z cibulových šupin, 18.11.2008
Pokud jste na dně nádoby, ve které jsou cibulové šupiny zasazeny, udělala drenáž  (drobný štěrk) a na něj trochu rašeliny, potom teprve zeminu a nahoru rašelinu s pískem, tak by jim nemělo nic chybět.  Zalévejte opatrně,  aby nedošlo k... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika