Příspěvky uživatele - 204.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ficus Fimmen co dělat po opadání listků, 7.12.2008
169.75 -  nechte ho do jara odpočinout, na jaře snad obrazí.  Snažte se umístit fikus do místnosti se stálou teplotou a snižte zálivku, protože bez listů je odpar minimální.  Zdravím - Daniela.
fikus benjamin, 7.12.2008
Šárko, vypadá to na přelití.  Benjamín má rád i rosení, ale v zimě je lépe nerosit a zálivku přizpůsobit teplotě místnosti.  Zkuste prstem rýpnout do zeminy a zjistit, jak je vlhká a podle toho upravte zalévání.  Zdravím - Daniela.
Pekingské zelí, 5.12.2008
Pomáhal... jste ho sníst!  Můj manžel to dělá také tak.  Zdravím - Daniela.
Mám je zalít, 5.12.2008
To víte, že to přežijí.  Ale asi bych je na nějakou dobu dala do tepla, aby jim lépe vyschla zemina.  Zdravím - Daniela.
Pekingské zelí, 5.12.2008
Pekingské zelí snáší i slabý mráz.  Při letošní zimě ho asi budete sklízet ještě v lednu, protože větší mrazy by prý měly uhodit až za měsíc. Necháme se překvapit.  Pekingské zelí lze skladovat jako hlávkové zelí a obdobně konzervovat.... celý příspěvek >
odrůdy mečíků, 2.12.2008
Pane Miroslave, máte všechny květinky moc krásné - mečíky jsou ještě krásnější, než jiřiny.  Jenom mi prosím vás vysvětlete, kde na to všechno berete čas?  Já, ač se sebe víc snažím, tak nestíhám!  Zdravím - Daniela.
Rostliny v ložnici, 2.12.2008
Fedore, ačkoliv s vámi souhlasím, že rostliny v ložnici nevadí, tak musím oponovat tomu, že srovnáváte spaní v uzavřené místnosti se spaním v lese.  MImochodem, kdybych si mohla vybrat, tak bych raději spala v tom lese.  Zdravím - Daniela.
Co to je?, 29.11.2008
Už jsem z toho zase jelen!  Mám totiž tu samou kytičku a letos mi kvetla - ten samý květ, ty samé listy.  Bylo mi řečeno, že je to husí krk.  Tak teď nevím, co vlastně pěstuji?   Zdravím - Daniela.
Léčivé byliny - Kotvičník, 29.11.2008
Pane Stanislawe, děkuji za informaci. Už jsem o kotvičníku slyšela a četla hodně.  Ani já, ani manžel ho naštěstí zatím nepotřebujeme - ale co není, může být.   Možná bych ho zkusila pěstovat ze zvědavosti.  Zdravím - Daniela.
Bougainvillea, 28.11.2008
A používáte stimulátor?  Bez něj se mi to nikdy nepovedlo.  Zdravím - Daniela.
Zkušenosti s firmou Albion Group, 28.11.2008
Když jsme sháněli dodavatele na zastřešení bazénu, oslovili jsme i firmu Albion Group.  Návrh jejich ceny byl o 20.000,- dražší, než u jiné firmy.  Ochota také nic moc. Jsou možná dobří, ale podle mne moc drazí.  Je to ale už šest... celý příspěvek >
Bougainvillea, 28.11.2008 Obsahuje fotku
...
buganvília, 27.11.2008
Ze semínka Bougainvillea nevyroste. Množí se řízkováním.  Zdravím - Daniela.
Achocha - Ačokča, 27.11.2008
Milý Pepíku, máte pravdu, že ovarové koleno s křenem a hořčicí se ničím nahradit nedá!  Ale toho cholesterolu - to ačokča nemá!  Ano, ačokča v syrovém stavu nevyniká nějak zvláštní chutí, ale dají se z ní připravit veliké dobroty. Dělám z... celý příspěvek >
Prosím o název této rostliny, 27.11.2008
Když ji seříznete asi v polovině, tak vám znova obrazí. Vlastně jí tím zkrátíte. Ten zbytek určitě vykoření ve vodě.  Dělám to také tak.   Zdravím - Daniela.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika