Příspěvky uživatele - 204.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
dělení hlíz jiřin, 2.1.2009
Já odděluji hlízy jiřin vždy hned na podzim.  Sestřihnu je na výšku asi 10 cm, nechám oschnout, pak z nich oklepu všechnu zeminu a rozdělím je.  Někdo je pere, já ne.  Letos jsem je dala do vlhké rašeliny smíchané s popelem ze... celý příspěvek >
Plecí rukavice, 2.1.2009
Já používám látkové rukavice, které jsou ze strany dlaní až k prstům pogumované. Někdy to ale bez rukavic nejde a pak přijde na řadu kartáček a mýdlo.  Zdravím - Daniela.
Nevíte co je tohle za květinu, 1.1.2009
V Globusu prodávali tuto květinu pod názvem Scindapsus, ale nějak se mi to nezdálo.  Zdravím - Daniela.
Cibulka perlovka, 31.12.2008
To máte pravdu, když se spaří, tak jde  loupání lépe, stejně jako u mandlí.  Zdravím - Daniela.
Co s kaprem?, 21.12.2008
To je prima nápad, je to jako na způsob pečenáčů.  Musím to vyzkoušet!  Zdravím - Daniela.
Sejmutí etiket z lahví, 21.12.2008
Rozpouštědla jsou opravdu neúčinná.  Lépe je použít obyčejný písek na nádobí a hodně horkou vodu. S louhem jsem to nikdy nezkoušela, bylo by to možná rychlejší, ale připadá mi to zbytečné.  Zdravím - Daniela.
Co s kaprem?, 21.12.2008
Vůbec nic se nestalo, normálně toho kapra snězte.  Někdo mi jednou říkal, že takovýto kapr je dokonce ještě chutnější.  Uvidíte, že si na něm pochutnáte stejně jako jindy. Já kapra nakládám na 24 hodin.  Smíchám 3 lžíce oleje, 1 lžíci... celý příspěvek >
Sejmutí etiket z lahví, 21.12.2008
Horkým vzduchem (fenem) jdou dobře sloupávat etikety a nálepky, které jsou plastové.  Papírové viněty na lahvích, kompotech, nebo kupovaných sklenicích (třeba od zelí), sundávám vařicí vodou s trochou jaru a ostrou drátěnkou.  Když se... celý příspěvek >
cibulky se zblaznily, 17.12.2008
Jsem ze středních Čech, 4 km od Prahy.  To, jak se ta rostlinka jmenuje,  ale opravdu nevím.  Spoustu kytiček jsem  "zdědila" a některé názvy si ani nepamatuji.  Zdravím - Daniela.
cibulky se zblaznily, 17.12.2008 Obsahuje fotku
Nejen cibulky se zbláznily.  V polovině prosince je příroda celá naruby. Alespoň u nás - je tu  + 6°C a všechno pučí a dokonce začíná kvést!  Zdravím - Daniela.
Neznámá pokojovka, 17.12.2008
Děkuji všem - i Vám Romilo,  jsem ráda, že nyní už mohu svou kytičku nazývat jménem.  Myslela jsem si, že to muškát není, podle těch drobounkých kvítků, ale asi jich bude mnoho druhů.   Romilo, ale teď jsem z toho zase... celý příspěvek >
Neznámá pokojovka, 17.12.2008 Obsahuje fotku
Lenko, Orange Fizz to také asi není.  Našla jsem ho na internetu a má úplně jiné květy.  Ta moje kytička má miniaturní drobounké bílé květy.  Teď mně mrzí, že jsem jí nevyfotila v květu. Zkusím nafotit detail listu a přidat ještě... celý příspěvek >
Neznámá pokojovka, 17.12.2008
Muškát to stoprocentně není, ten spíš smrdí. Tato květina voní silně po citronu a vůně je to příjemná.  Zdravím - Daniela.
Neznámá pokojovka, 17.12.2008 Obsahuje fotku
Olinko, já jsem si netroufla, tak fajn, příště to bude - bez té paní.  Já mám také jednu krásnou kytičku, která moc voní.  Při mé skleróze jsem však zapomněla, jak se jmenuje. Přikládám obrázek.  Určitě budete vědět?!Zdravím -... celý příspěvek >
Neznámá pokojovka, 16.12.2008
Plectranthus to asi nebude, ten nemá vůni, jak paní Olina uvádí. I kdž je mu hodně moc podobný.  Tak to jsem také zvědavá!  Zdravím - Daniela.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika