Příspěvky uživatele - 86.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy zasadit ořech?, 29.3.2013
Mohu ho zasadit teď na jaře, nebo spíše počkat na podzim? (z důvodu lepšího ujmutí)... když ho zasadíte teď, tak bude příští jaro určitě lépe ujmutý, než když ho vysadíte až na podzim.
2měsíční štěně rovnou ven do boudy?, 28.3.2013
Štěně vlčáka jsme měli před více než deseti lety, už si moc nepamatuju jak to probíhalo, psinu jsme taky chtěli venkovní. Jen tak matně si vzpomínám, že původně jsme ji pár dní nechali v noci v bytě, ale štěně půl noci nespalo a demolovalo, a... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 27.3.2013
Díky. Nejspíš je to ono.
Mrazy v březnu 2013, 27.3.2013 Obsahuje fotku
Asi to byl bambus, mi to tak taky připadalo. Tu mám z Brixenu ještě jednu fotku, není moc dobrá, není to moc ostré. Nevíte náhodou někdo co to je. Byl to takový keřík, měl zelené větvičky bez listů a na nich byly žluté asi 1 cm velké květy s 5... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 27.3.2013 Obsahuje fotku
Tady je domek, ve kterém Havlíček chřadnul. Foceno asi 8.3. a už se to tam zelená.
Mrazy v březnu 2013, 27.3.2013
sever Itálie, ideálně na jižním úbočí nějakého masívu...tak, tak, byl jsem začátkem března na severu Itálie v Brixenu, tam už i kvetli nějaké keříky, listky na pár stromech rašili. Jsem se natěšil na jaro, jak budu doma sadit keříky (ještě jich... celý příspěvek >
Jde takto rozmnožit růže?, 24.3.2013
Parkrat jsrm zasadil takto ruzi. Nekdy se to i ujalo. Ale ne vzdy. Ale nekdy ano.
Mrazy v březnu 2013, 24.3.2013
U nas ted minus 17. Jsem zvedav, jestli mne nekdo trumfne.
Domácí výcvik vlčáka, 22.3.2013
tahne jak traktor a nepomáhá ani škrtífcí obojek....pokud si má pes procházku užít, tak tahne jak traktor. Pokud je pes naučený chodit bez tahnutí u nohy, tak to pro něj není přirozený stav, pes je stále ve střehu a hlídá si svou pozici. Musí se... celý příspěvek >
Stromkový šeřík - jak tvarovat korunku?, 18.3.2013
Když budete výmladky likvidovat herbicidem, nezlkvidujete i ten stromek, že kterého vyrůstají?
Tis - lze ho zachránit a tvarovat?, 17.3.2013
Ne rada, jen můj názor. Časem obroste i když nebude nijak zasahovat. I když to možná nebude letos.
Množení lístky, 17.3.2013
Určitě můžete zkusit oříšek. Řízkování jsem zkoušel mockrát a nikdy se mi to neujalo. Co se spolehlivě ujímá jsou odkopky.
Stopy - kuna nebo kočka?, 13.3.2013
A co zajíc?
Jak ostříhat starou broskev?, 26.2.2013
Jak to dopadne? No stejně, jako by to ořezal později. Si s tím nelámejte hlavu, stromkům se nic nestane.
Co pod ořešák?, 26.2.2013
Tak nevím, čím barvíte sníh kolem ořechu, ale my jsme měli vždycky pod ořechem sníh bílý. Zaručeně z listů na sníh nic nekape, neboť ořech shodí vždycky listy při prvním mrazíku. Sníh pod ořechem s listy, třeba i suchými,  to jsem nejspíš... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika