Příspěvky uživatele - 154.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Palenka z datli?, 7.1.2013
Jsou bez stabilizatoru, slysel sem neco o tom ze naredit to horkou vodou
Kvas Oskeruše, 30.12.2012
Pripojuju se k reakci J.C, podle me a mych zkusenosti je to proste mytus. 2x se nam povedlo udelat cistou oskorusu, ale ze by to byl nejaky zazrak to se rict neda, letos palime dalsi pokus, ale moc tomu neverime, ze to prekona trnku nebo hrusku. Kvas... celý příspěvek >
Palenka z datli?, 28.12.2012
Mam moznost koupit hromadu susenych datli, jak z ni udelat dobrou koralku? Jak to nejlepe naredit vodou, aby se dostalo co nejvic cukru? 
Pestitelska palenic vs. metanol, 4.12.2012
Verim, ze lze palenice udelat tak, aby se to dalo nejak odpustit aniz by se kratili dane, ale tato paleni je stara jak svina a maji to zahradkari, spis me nejde do hlavy, jak to muze hygiena schvalit? Jedine, co tam maji, je vystup z chladice zpet do... celý příspěvek >
Pestitelska palenic vs. metanol, 3.12.2012
Panove, mam na vas takovy dotaz. Pravidelne palime v pestitelske palenici, ale porad mi nejde do hlavy, jak to tam je s metanolem. Kdyz palime klasicky dvoukotlove u kamarada, tak vzdy odlevame ukap, jenze v palenici je vse zablombovane a neni kama... celý příspěvek >
Špendlíky, 20.9.2011
Jestli si vetsina neplete nahodou spendliky a mirabelky, rekl bych ze je v nich podstatny rozdil a i ve vysledne palence, dle mojich zkusenosti se k mirabelkce neoplati hrbit 
Letni hrusky na kvas, 13.8.2011
Chlapi, nemate nekdo vyzkousene letni hrusky na kvas?Letos je toho uroda jako hrom, tak premyslim jestli to ma smysl, kdyz mam v rezerve jeste hrusky zimni, jde mi o to kolik to ma cukru, abych nemusel pridavat, standartne delam ze zimnich bez cukru... celý příspěvek >
Kolik medu do pálenky?, 17.1.2011
No u nas se to dela tak, pokud mame koralku (50%) a nepatri mezi ty lepsi, potom do litrove lahve dame 0,2l medu a zbytek dolejem tou koralkou, potom je nutne hodne dlouho michat. Holky si to u nas na morave pochvaluji, z dobre palenky je toho skoda
Zbytkový cukr v trnkovém kvasu, 13.12.2010
No my vetsinou chodime kdyz se zacne propadat kolac, zbytkovy cukr nam vzdy zustava 3,5-5st. Pridavam i kvasinky, ale nedari se mi, aby kvas vykvasil do nuly a to ho mam asi v 10-15stupnich
Refraktomer vs. zbytkovy cukr, 29.11.2010
Chtel bych se zeptat jakou s tim mate zkusenost? Koupil jsem si refraktomer na ovocne stavy, jenze kdyz jsem meril zbytkovy, tak ukazoval bludy. 2 stejne kvasy, jeden mel 8brix a druhy 12 brix, pritom merenim klasickym merakem bylo kolem 4 %
Jak odkyselit palenku?, 7.3.2010
Chlapi, schoval jsem si pred cca 10 lety palenku, jenze zrovna v ten rok nam to v palenici zdrbali a pustili tam kyselilku. Lze ji necim odbourat? cetl jsem tady hydrogenuhlicitan draselny nebo jedla soda, ale v jakem pomeru? Nebude slivovice pak... celý příspěvek >
Rozdil 3x a 2x vypalit, 17.1.2010
Zdravim, slysel jsem, ze nekdo slivovicu 3x vypluje, jaky je pak rozdil? Ma to cenu?
Odstraneni medenky, 8.1.2010
tak uz jsem nasel rady nize :)
Odstraneni medenky, 8.1.2010
Zdravim, potreboval bych radu, koupil jsem palenici, ale asi 8 let stala, je z medi tak bych chtel vycistit hada a trubku k nemu, predpokladam ze tam vznikla medenka, napadla me kyselina citronova, ale nejsem si jisty jestli to bude fachcit. Poradte... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika