Příspěvky uživatele - 103.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Květiny kvetoucí na podzim do trvalkového záhonu, mrazuvzdorné chryzantémy?, 24.8.2013
Můžete zasázet i některé rozchodníky, které kvetou na podzim, nebo doplnit ocúny nebo na podzim kvetoucími krokusy.Oba tyto druhy jsou také jedny z nejpozději kvetoucích rostlin a zvednou podzimní náladu.Bláža
Tipy na rostlinky ke garáži, 11.6.2013
Pokud tam není celý den sluneční úpal, přimlouvala bych se za popínavou hortenzii. Viděla jsem jeden krásný exemplář u domu v Anglii a okouzlo mě to.Já ji vysadila předloni na podzim ke zdi stodoly a krásně prosperuje.
Usychání růží - prosím o radu, 11.6.2013
Nevím, jak dlouho ji na tom balkóně máte, ale mi připadá jako spálená.Takto se někdy projeví spálení sluníčkem, když se rostlina vynese ven a nedá se nejprve přizpůsobit do stínu.Taky je určitě zasazena příliž mělce, jak je uvedeno v příspěvku výše.
Prosím o identifikaci rostlin z fotografií, 28.5.2013
Skalničky by mohly být lewisie, ale podle fotky se zdají více tučnolisté.Mohlo by to být pěstováním, nebo je to něco jiného. Bláža
Co je to za trvalku, prosím?, 28.5.2013
Myslím, že se jedná o některý druh mochny, potentilla. Bláža
Čo je toto za kvietok -2-?, 25.5.2013
Lewisie to není, je to pochybek, velmi vděčná a hezká skalnička
Pivoňka, 1.5.2013
Letos ji měl v nabídce Lukon bulbs.Mají širokou nabídku, má objednávka přišla vpořádku, pivoňky rostou, doufám,že druhy budou odpovídat.Podívejte se na jejich web, zda není již vyprodáno.Bláža
Máte zkušenosti s Zahrada-online.cz, Lucon Bulbs, Basik, atd?, 27.4.2013
Se Zahrada-online.cz nemám žádné zkušenosti.Již několuk let objednávám u p.Basíka, Lukon glads i Lukon bulbs.Vždy jsem byla velmi spokojená.Případné drobné nedostatky jsme vždy vyřešili k mé spokojenosti.Také letos narcisy již vykvetly a lilie,... celý příspěvek >
Zima nekončí, přikrmujte ptactvo, 3.4.2013
Ti, které nenapadne nasypat do krmítka, pravděpodobně dřepí u nějakého seriálu, lebedí si v křesle ani na ně nepadá depka z toho počasí.Mají raději beton, než zelenou trávu.Určitě taky netráví volné chvilky brouzdáním na této stránce.Snad je jich jen... celý příspěvek >
Jaké truhlíky, 3.4.2013
Osobně se mi osvědčily raději truhlíky menší, lépe se s nimi manipuluje.V případě dlouhodobých dešťů je třeba vylévat přebytečnou vodu ap.Bláža
Nezabúdli ste na sýkorky?, 1.4.2013
Už jsem omezovala krmení, jen za mrazivých dnů, chodily jen všetečné sýkorky, pěnkavy a zvonci.Včera napadlo 46 cm sněhu a tak se vrátili i brhlíci, dlask,strakapoudi a plno další havěti.Srny se také zase probrodily až po krmítko a doslova vysávaly... celý příspěvek >
Vilín, 9.3.2013
Jedna původní větvička zůstala.Protože to vypadalo, že ho vůbec nezachráním, koupila jsem si další stejně kvetoucí keř.Jelikož žlutě kvetoucí nemám asi to zkusím nechat růst.Taky jsem četla, že viržinský vilín kvete na podzim, takže by to byla zase... celý příspěvek >
Vilín, 8.3.2013
Moc prosím o radu. Po okusu srny jsem musela odstřihnout větvičku vilínu.Na mladém keříku zbyla jen jedna, vilín jsem pěstovala v nádobě.Loni byl zasázen na trvalé stanoviště.Od země začaly vyrůstat další větvičky.Zdá se mi ale, že jsou jiné.Někde... celý příspěvek >
Lilie, 4.3.2013
Velmi pěkné, je vidět, že se jim daří.Prosím napište, jak dlouho je máte vysázené a jak jste postupoval.Máte drenáž a nějaké opatření proti hlodavcům.A co půda, běžná nebo vylepšená a čím.Děkuji za trpělivost.Bláža
Lilie, 2.3.2013
Jsem překvapena velikostí vašich květináčů, já mám květináče 40x40.Vidím ale, že Vaše lilie krásně rostou a kvetou.Taky jsem uvažovala, že je budu každoročně sklízet do sklepa, je ale poměrně vlhký.Brambory, jiřiny i fuchsie tam zimují dobře.Musela... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika