Příspěvky uživatele - 208.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Má někdo zkušenost s kompostéry Lanitplast Lifetime double 380 L?, 2.12.2014 Obsahuje fotku
Má, prosím, někdo zkušenosti s tímto kompostérem? Na videosekvenci vypadá zajímavě. Všude píší o velkém zkrácení doby kompostování. Chtěl bych znát vaše praktické zkušenosti. Už se mě nechce stále rozebírat a přehazovat plastový kompostér.
Brousek, bruska, aj. - Jak ostříte a je pro Vás dobře připravené nářadí důležité?, 1.12.2014
A není to Rozsutec. Tento kámen z okolí Malé Fatry se používá na výrobu brousků a brusných kotoučů s GRID kolem 6000.
Brousek, bruska, aj. - Jak ostříte a je pro Vás dobře připravené nářadí důležité?, 24.3.2014 Obsahuje fotku
Nože kuchyňské, lovecké, outdoorové, nůžky všech druhů, dláta normální i řezbářská, želízka do hoblíků brousím výhradně na brusce Tormek T7, kde mám záruku přesného nastavení úhlu. Proto není problém brousit japonské i speciální nože. Samozřejmě... celý příspěvek >
Brousek, bruska, aj. - Jak ostříte a je pro Vás dobře připravené nářadí důležité?, 24.3.2014
Brousek je břidlice Československé výroby z Jakanovic. 
Jetel v trávníku, 3.1.2013
Dobrý den. Možná by bylo vhodné znova přečíst návod na míchání a přepočítat koncentraci. Já používám dvoulitrovou nádobku s rozprašovačem a dávám 20 ml na 2 litry a nikdy jsem neměl problém a Bofix půsibí perfektně. 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika