Příspěvky uživatele - 106.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mýdlová voda na trávník?, 9.4.2019
Mydlova voda na travnik je zadana. Pouziva se pro snizeni povrchoveho napeti pudy a podporuje vsakovani vody. Mnoho travnikaru (prevazne z USA) travniky primo samponuje.
Pila Oleo-Mac 935X, 2.1.2017
Dobrý den, nemá někdo prosím "rozpad dílů" k pilce OM 935X? Mám ji tu v rozloženém stavu a velmi by mi to pomohlo při zpětné montáži. Děkuji za pomoc. vsadovsky@seznam.cz
Wolf-garten Expert 92.160 H, 3.1.2013
Zeptám se ještě u nás v Mtf. na to omezení plynu a dám vědět. Co se týká uvedeného výkonu motoru, čerpal jsem zde. Tak si vyberte :-) VSA
Wolf-garten Expert 92.160 H, 2.1.2013
Ještě jsem zapomněl na malou perličku - podvod na zákazníky od Mtf. Výkon traktoru udávaný Mtf. je 16,5 hp, použitý motor Kawasaki FS481V má dle specifikace výrobce max. výkon 9,9 kW / 13,2 hp při 3600 rpm. VSA
Wolf-garten Expert 92.160 H, 2.1.2013
Táhlo plynu mi jde cca do 1/2 celkové dráhy - je tam vloženo mechanické omezení. Při předvádění jsem se na to samozřejmě ptal a bylo mi řečeno, že je to trvalé omezení na max. otáčky doporučené výrobcem motoru. Při sekání jsem neměl nejmenší pocit,... celý příspěvek >
Olej Prosint 2T, 4.6.2008
Několik let kupuji u mountfieldu olej oleo mac prosint do křovinořezu. Olej sám je zelenomodrý. Prodávají ho v červené plastové lahvičce. Křovinořez funguje bez problémů a neporozuju ani žádné snížení výkonu. (To větší starost mám o převodovku na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika