Příspěvky uživatele - 209.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mountfield SP 535 HW 4S, 19.12.2012
Ta 4-rychlostní převodovka je opravdu převodovka (stiga používá 1 a 3 rychlostní)nebo to te primitivní napínání klíňáku jako to je u číny?
Zahradní traktor s radlicí klouže. Co s tím?, 19.12.2012
Osobně nejsem zastánce řetězů pokud se jezdí po zámkové dlažbě, jinak odvedou dobrou práci.Zvolil jsem jiné pneu a pro větší komfort i s diskama, pravda je, že jsem ho využil i na podzim, kdy je povrch mokrý a stále se něco vozí.Potom to je totiž už... celý příspěvek >
Sekačka - po zahřátí kolísají otáčky, 28.7.2012
V karburátoru membrána je, je to jednoduchý karburátor a ta membrána je důležitá. Kolísání otáček je způsobeno proměnným složením směsi, motor mění otáčky a regulátor otáček se je snaží vyrovnávat. Špatné zapálení směsi způsobí, že start se nepovede,... celý příspěvek >
Křovinořez do 6000, 28.7.2012
Na první pohled je laciná rada kupte to dražší. Je ale myšlena upřímně. Když více nemáte, starší značkový stroj je také problém, tak kupte něco neznačkového tak, abyste to mohl snadno vrátit, pokud bude problém. Jsou možnosti přes inzeráty, ale je to... celý příspěvek >
Křovinořez do 6000, 28.7.2012
Já s 335.4 - 4 taktem nepracuji celý den, tak 7,4kg nevadí a hlavně výkon je takový, že práce jde od ruky. 4 takt má právě ty přednosti v kroutícím momentu, i když výkon není nijak oslnivý. Na zahrady meze, je výborný, věřím, že vydrží profi zátěž v... celý příspěvek >
Dolmar 4510, 28.7.2012
Je to výborný stroj, tak by to mělo být, zaplatím víc, ale mám odpovídající kvalitu.
Kdy řez a kdy stříkat, 10.3.2011
Čau... No jen bych chtel radu přemyšlel sem, že bych ted o vikendu ostřihal revu a potom jestli ji mužu hned postřikat(sulkou.omyt tim koren).co si myslite. Nebo postřikat až třeba za tyden.Dekuji za radu
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika