Příspěvky uživatele - 118.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
výběr profi křovinořezu, 12.9.2008
A co třeba uvažovat i o OM 755 Master, v těchto dnech je u Mountfieldu v akci za necelých 13 tisíc Kč.
výběr profi křovinořezu, 12.9.2008
Iinformace o Zenoah Komatsu BCZ 5000 CL nevypadají špatně, určitě ho zařadím do seznamu.Servisní střediska mám sice trochu vzdálené, ale zaser ušetřím na pořizovací ceně.Moc se mě ale nelíbí údaje o vibracích.Je to skutečně o tolik horší než třeba u... celý příspěvek >
poraďte strunovou hlavu pro křovinořez Dolmar, 8.9.2008
konkrétně pro typy MS340 a MS4010.Jaká j e nejvhodnější?Děkuji
Co s cuketami?, 20.8.2008
Děkuji za nápady ohledně cuket. V.
škumpa obrobincová v květináči, 11.7.2008
Dobrý den, přes zmiňované se mi škumpa velmi líbí, ale vzhledem k možnostem bych ji potřebovala pěstovat ve větším květináči jako menší stromek. Je to vůbec možné? Rostla by tam? Díky moc za radu Alena
zavlazovaci hodiny pro tlak 1 metr, 22.6.2008
AQUAUNO PRATICO – mám vyzkoušeno jednu sezonu a nemá to chybu. Vřele doporučuji. Trnka
suché větve, 26.5.2008 Obsahuje fotku
Asi pětina větví přišla o listí, plody zatím vypadají normálně. Více je vidět na fotce. Může to být mrazíkem nebo je to něco horšího? Mám ty suché větve odstranit? Děkuji za odpověď.
Sekačka s/bez pojedzu, 28.4.2008
Asi by měl tazatel vysvětlit, co si představuje pod pojmem obyčejná sekačka. Je to levná, spolehlivá, anebo se chce inspirovat zkušenostmi s manipulací s prodlužkou? To by se mi nechtělo ani jednou za měsíc. Nejobyčejnější sekačka s pojezdem je... celý příspěvek >
Randap, 17.4.2008
Existuje nějaký totální herbicid, který je neškodný pro domácí zvířata?
Ruční ruční řetězová pila, 4.3.2008
Dobrý den. Ohledně ruční řetězové pily bych pro vás měl tip na originální ruskou řetězovou pilu. viz:http://www.qtest.cz/vycvik-psu-myslivost-outdoor/outdoor/ostatni/kapesni-pila.htm Doufám že je to co shánite.Já ji mám a je opravdu účinná. bejk.
Stiga nebo Al-ko, 29.2.2008
Z toho dotazu není jasné na co se ptáte konkrétně. Co se týče výšky střihu, je těch 28 mm naprosto dostatečných. Když sekám hodně nakrátko, tak nastavuji 6 - 7cm. Trávník (zalévaný, hnojený) roste cca 10 i více cm za týden. Abych ho nezničil,... celý příspěvek >
Elektrická rotační sekačka s mulčováním, 26.9.2007
Hnojivo s postupným uvolňováním živin používám 3x ročně. Na vaši plochu celkem 3x 500-600Kč. 
Elektrická rotační sekačka s mulčováním, 26.9.2007
Mulčování je velmi dobrým doplňkem. Spočítejte si ale kolik živin potřebuje tráva na růst a kolik živin jí vrátíte mulčováním. Chcete mít pěkný trávník, nebo takový, který má po letech většina v okolí? Trávník je dlouhodobá záležitost. To samé s... celý příspěvek >
Elektrická rotační sekačka s mulčováním, 24.9.2007
A pomůže Vám, když vám napíšu s jakou sekačkou jsem spokojený? Pokud chcete jít vlastní cestou, tak musíte zkoušet sám a počítat se zmýlenou. Jinak otázka profi/polo není v ploše trávníku ale o účinnosti a požadovaném výsledku za cenu vyšších... celý příspěvek >
Elektrická rotační sekačka s mulčováním, 20.9.2007
Co to znamená že likviduje trávu? Resp, jak často sekáte a jak vysokou trávu.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika