Příspěvky uživatele - 158.249

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování jehličnanů ze semen, 8.11.2007
Semena také nemusí klíčit, když neprojdou obdobím nízkých zimních teplot. Sbírat až v únoru, nebo je mít přes zimu v ledničce. D.
korejská jedle - zrezla a opadala, 8.11.2007
Přátelé, mně v letošním horku odešly i rostliny pod zálivkou, co byly na slunci a to jsem z oboru, země byla popukaná, že by jeden ztratil na zahradě malou lopatku ... Dalibor
Kanadská jedle, 8.11.2007
Při koupi kontejnerovaných sazenic je povytáhnutí a přesvědčení se o stavu kořenů, vážení, priorita!!
Modřín převislý - opadané jehličky, 8.11.2007
Výsadbová sezona 06/07 byla jedna z nejméně příznivých pro zakořeňování  rostlin: teplý podzim i zima (přezimovalo velké množství škůdců rostlinných i živočišných) a následné tropické léto. Tzn. že pokud nemá rostlina funkční kořenový systém a... celý příspěvek >
Něcoroste na plazivém jehličnanu, 8.11.2007
Jeden článek řetězu musí pryč - hrušeň nebo jalovec, příznivější řešení je to druhé.
výsadba pod thůje, 7.11.2007
Já to dělám tak, že vyrazím s chytrou knihou (trochu se i připravím) do zahradnictví a zároveň se ptám obsluhujícího personálu na to, co mě zajímá. A podle sortimentu, ceny, literatury a znalostí zahradníka dám něco dohromady. ... celý příspěvek >
Smrcky na zivy plot, 7.11.2007
Madam, nebuďte sentimentální. Kdo to kdy viděl není otázka, protože to někdo viděl a někdo zase ne. Každoročně stříhaný živý plot, formovaný odmala je vzhledný a velké rány s dlouhodobým časovým odstupem působí na rostlinách krutě, ať je... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika