Příspěvky uživatele - 165.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Průchodky do sudu, 9.6.2008
Tak jak jste pokročil ve stavbě? V pátek mě došlo vzduchování (koupil jsem též ATMANa, ale HP12000), tak jsem do svého komorového filtru přidal vzduchování. Přestože jsem vypral molitany, tak vzduch mě krásně tyto molitany dovypral... A protože mám... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 30.5.2008
V Hornbachu jsem zahlidnul PVC pletivo, bylo poměrně bytelné, možná i velikost ok by byla dostatečná (jen jsem s sebou neměl žádné měřidlo). Pak bych ty Vaše vrtané desky použil jako základnu a něj fixoval pletivo. A co ty medařské pláty, nešly by... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 24.5.2008
Tak jak probíhá startovní fáze nového filtru? Ještě jsem si uvědomil, že jsme neřešili otázku UV lampy. Pokud ji máte, či plánujete, tak mám dvě otázky: UV bude na vstupu do filtru, nebo na jeho výstupu? Jaký výkon UV lampy provozujete, či... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 15.5.2008
Mě se pyl dostane přes kartáče do biomolitanu, ale dál jsem, jej již neviděl. Bohužel ten molitan ucpává, teď bych jej mohl prát obden. Co máte za mechanickou filtraci a jakou s ní máte zkušenost? Chtělo by to něco, co by se za nějakou dobu samo... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 15.5.2008
Doporučil bych stávající sestavu sudů doplnit ještě o mechanický před-filtr. Kartáče jsou dobré maximálně na větší znečištění, typu listí, atd. Ale teď jsem byl prohlídnout svůj filtr a hlavně pyly v plné sezóně vesele projdou přes kartáče dál a... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 13.5.2008
Až teď jsem si pořádně všimnul detailu toho přepadu, takže jakmile klesne hladina pod úroveň vrchního přepadu, voda přestane proudit, tím pádem šoupě ztrácí smysl. V katalogu DYKY jsem našel gumovou manžetu, která je i na DN50. Vzhledem k množství... celý příspěvek >
Vzlínání vody z jezírka přes okraj skrz rohož, 5.5.2008
Této vlastnosti se zcela běžně využívá pro vytvoření mokřadů pro bahenní rostliny (blatouchy, atd), kde přehnutá rohož funguje jako savý papír, který spolehlivě dodá tolik potřebnou vlhkost vysazeným rostlinám. Co se týká zakrytí kraje foliového... celý příspěvek >
Jezírko - filtrace, 15.4.2008
Sice jsem se odvolával na diskuzi o koupacím jezírku, ale já mám okrasné zahradní jezírko s rybí osádkou, stávající filtr bych rád posílil z hlediska čistícího výkonu. Abych to teda nazval úplně přesně, zajímají mě konkrétní zkušenosti s náplněmi... celý příspěvek >
Motor Tecumseh, 4.11.2007
podle voka kdyz jsou ventyly ve střihu tak je pist v horni uvrati cau michal
hryzec, 18.5.2007
Dobrý den,   já měla problémy s hryzci nejméně 5 let a nakonec je vyřešil můj sedmnáctiletý syn když si na mé zahrádce zasadil Marihuanu. Do 14 dnů byl od hryzců pokoj :)
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika