Příspěvky uživatele - 203.205

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ulomená větev - roub na jaro?, 24.11.2012
Díky všem za reakce. Já už jsem je dal do lednice, ale asi je teda vyndám a zapíchnu do země, když je to jistější způsob. Martin
Ulomená větev - roub na jaro?, 23.11.2012
Dobrý den. Objednal jsem si jabloň Sirius, ale bohužel se mi mojí nešikovností podařilo ulomit jednu větev. Chci se tedy zeptat, jestli by bylo možné větévku něják uložit a na jaře použít jako roub, nebo jestli to bude do jara už moc dlouhé... celý příspěvek >
Mirabelka nancyska s trny?, 10.11.2012
Ty "trny" nejsou vlastně trny, ale kolce, čili zkrácené brachyblasty (větvičky). U mirabelek a i u mnoha jiných růžovitých zcela normální jev. Marek
Předčasné vyrašení oček, 3.9.2012
Díky z rady. Ty co jsou nízko přikopčím, co nepůjde obalím. Jinak očkoval jsem tak brzo hlavně z důvodu toho, že při očkování na konci srpna mi to v následující zimě vymrzlo, tak jsme chtěl zkusit dřívější očkování pro lepší srůst. Jsem... celý příspěvek >
Předčasné vyrašení oček, 2.9.2012
Jenže já už bohužel nemám materiál kterým bych naočkoval, ten jsem měl poslaný... Tak mi tedy asi nic jiného,  než to "nakontejnerování", nezbyde. I tak díky za radu.
Předčasné vyrašení oček, 2.9.2012
Dobrý den. Na konci července jsem očkoval broskvoňové semenáče do T-řezu. Očka srostla, ale bohužel mi teď normálně vyrašila, což měla udělat až příští jaro. Bojím se teď, aby letorosty nezmrzly, protože určitě nestačí dost vyzrát. Můžu tedy na... celý příspěvek >
Proč mi letos nevykvetla broskev?, 19.5.2012
Dobrý den. S největší pravděpodobností zmrzly květní pupeny v  zimě. U nás tomu bylo také tak, broskev měla jen pár květů.
Neznámé ovoce z Kréty, 23.9.2011
Je to zřejmě Carissa grandifolia.
Přesazování banánovníku, 30.8.2011
Pokud příliš nepoškodíte kořenový systém, tak nevidím problém, sám jsem ho před týdnem přesazoval. Chce to opravdu šetrně s kořeny, jsou hodně křehké.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika