Příspěvky uživatele - 196.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím preštepiť Spartan, 3.12.2012
Rozhodol som sa že stromu dám ešte jednu šancu, pokiaľ sa bude situácia opakovať urobím fotky a určite ich tu zverejním. Ďkujem zatiľ všetkým za reakcie.
Pinova - neznáma choroba, 24.11.2012
To čierne je v podstate iba v hornej časti a steká to po kôre smerom dolu vplyvom vody. Skúsim to postriekať a uvidím. V knihe čo mám doma o chorobách ovocných drevím som nič podobné nenašiel. Stromček som striekal 4x v priebehu roka,  2x... celý příspěvek >
Pinova - neznáma choroba, 24.11.2012 Obsahuje fotku
foto3
Pinova - neznáma choroba, 24.11.2012 Obsahuje fotku
foto2
Pinova - neznáma choroba, 24.11.2012 Obsahuje fotku
Minulý rok som kúpil jabloň, odroda Pinova tento rok sa mi na nej urobil nejaký čierny " fľak ". Neviem či sa jedná o chorobu a čo s tým mám urobiť. Za rady vopred Ďakujem. 
Kanzi, Rubens, Redprince, 20.11.2012
Dobrý deň, našiel som škôlku v ktorej predávajú tieto odrody , informácie ktoré sa mi podarilo zohnať o týchto odrodách sú skôr reklamného charakteru, a veľakrát sú na rôznych fórach aj rozdielne. Vzhľadom k tomu že sa jedná o " západné " odrody... celý příspěvek >
Angold, 15.11.2012
Presný názov odrody ázijskej hrušky nepoznám ale zrušil som ju hlavne pre jej chuť bola pomerne veľmi horká a napriek tomu že som ju cca 5-6 krát polial pripadali mi plody také polosuché, sypké, šupka bola pomerne hrubá a pevná pri jedení to... celý příspěvek >
Angold, 15.11.2012
Ďakujem všetkým za príspevky, rozhodol som sa že Angold zasadím.
Angold, 14.11.2012
Čiže máte dobré skúsenosti, pýtam sa tu hlavne preto lebo nepoznám nikoho vo stvojom kolí kto má Angold a nerád by som zasadil niečo o čo sa budem niekoľko rokov starať a potom to pracne z nejakého dôvodu zase likvidovať ako naposledy ázijskú... celý příspěvek >
Angold, 14.11.2012
Vlákno co prave sklizite v r. 2012 som čítal je tam aj obrázok nádherne zarodeného stromu ale dosť ťažko z neho určiť veľkosť plodov, mám odrodu Šampion tá ma tiež veľké jablká a nemám pocit že by to bolo nejako na závadu.
Angold, 14.11.2012
Prečo sú podľa Vás veľmi veľké plody negatívum? 
Angold, 13.11.2012
Dobrý deň, zaujímali by ma Vaše skúsenosti s odrodou Angold, predovšetkým veľkosť a kvalita plodov, doba skladovania reálna odolnosť voči chorobám, chuť a.p. Ďakujem.
Čím preštepiť Spartan, 10.11.2012
Tene vedľa Spartana cca 5m je Idared a Granny Smith, cca 10m Gloster + 1 odroda ktorej názov nepoznám ale rodí na koncoch konárikov ako Rubín. Ďo cca 60 m sa ešte nachádza Ontario, Fuji, Šampion, Luna, G.Delicious a asi 3 ročný... celý příspěvek >
Čím preštepiť Spartan, 9.11.2012
Mám asi 10-12 ročný strom Spartan s ktorého som nemal doteraz žiadnu úrodu, prípadne iba minimálnu. Rodí málo jablká sú veľké ale takmer všetky opadnú ešte pred dozretím napriek tomu že nejavia známky poškodenia alebo červivosti. Majú krátku... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika