Příspěvky uživatele - 16.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kustovnice čínská, 15.11.2012
Dobrý den, kustovnici jsem si zakoupila před dvěma roky u Starkla. Mám ji zasazenou na slunném a před větrem chráněném místě.  Krásně roste, má až několikametrové šlahouny, loni kvetla jen trochu a až k podzimu, letos nasadila velkou spoustu... celý příspěvek >
Hruško-jablko?, 25.8.2012
Co třeba Nashi?
Problém s výmladky, 3.6.2012
Děkuji velice za rady. Bude to pěkná válka...
Problém s výmladky, 2.6.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda z přiloženého snímku někdo z vás nepozná, o kterou rostlinu/dřevinu se jedná, případně jak s ní zatočit. Rychlostí blesku mi zapleveluje zahradu resp. sad. Když jich loni a předloni vyrostlo jen několik,... celý příspěvek >
Čím stříhat živý plot - thuje, 6.3.2012
Já jsem léta stříhal s ručními nůžkami koupenými v bazaru. Je to precizní drobný výkovek s dřevěnými rukojeťmi snad ještě z dob 1. republiky. Stříhají perfektně, ne jako "no name" moderní ze supermarketu, na kterých se vždycky udělal uzel, když... celý příspěvek >
Jaký chutný druh maliny, 6.9.2011
Dobrý den, prosím o doporučení a zkušenosti, jakou chutnou malinu zasadit. Jeden druh remontantní a jeden jednou plodící. Nyní mám remontantní červenou u které neznám název. Plodí dobbře, plody jsou veliké, pevné, ale chuť nic moc. Jsou relativně... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika