Příspěvky uživatele - 54.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melouny a melounky 2016, 5.7.2016
Dobrý den, když už je tady to téma o těch melounech tak bych se potřeboval zeptat.Letos jsem začal s pěstováním melounů poprvé a stalo se mi, že u země mi normálně stonky jakože "seschli" a prostě byli jak nitka takže mi nezbylo nic jiného než ten... celý příspěvek >
Pravokořenné stromy, 10.5.2015
Já naopak zcela chápu ten trend roubovat jabloně na SLABĚ ROSTOUCÍ PODNOŽE.  Je pravdou, že tato kombinace vyžaduje péči, zejména v udržování bezplevelného pásu, závlaze a výživě. Stromky mají pravda nižší životnost.  Ale s tou náchylností... celý příspěvek >
Malvazinka, 4.4.2015
Také mám Malvazinku každým rokem kvete a kvete a plůdky, přesto že pilatku likviduji, na tak malém stromku je možno nalézt přítomné vosičky a rozmačknout je a zbytek postříkám calypsem, Přesto víceméně květy naznačenými plůdky opadají a těch pár... celý příspěvek >
Rez hrušňová - vím jak na ní, 15.3.2015
U nás trpí strupovitostí Clappova a Lucasova a to tak, že, jak říkáte, plody až praskají. Juraj Kafka
Rez hrušňová - vím jak na ní, 15.3.2015
Ano, s tím lze jenom souhlasit, je za potřebí znát i ty jalovce abycom si zbytečně nelikvidovali druhy, které tuho houbu nehostí. Je dobré i když pro mnohé těžké ty druhy těch jalovců od sebe odlišit, dokáže to jedině dendrolog. A nebo člověk, který... celý příspěvek >
Hrušeň jako konference, ale zimní, 27.2.2015
Nojabrskaja.
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 27.2.2015
Kdo tu chválil Zoju? Lžou.
Bažantí odrůdy, 31.1.2015
to je zajímavé, že Orion zdrobnil, asi to bylo tím suchem.
Bažantí odrůdy, 31.1.2015
řikám, špatně jsem se vyjádřil, pardon.
Jak začít s vystavováním slepic, 31.1.2015
Dobrý den, chcete-li vyšší level chovu slepic tj. zabývat se chovem plemen a nikoli jen užitkových hybridů, a dokonce je dávat na výstavu, je za potřebí vstoupit do ČSCH -  český svaz chovatelů, do některé ze základních organizací ve Vašem... celý příspěvek >
Bažantí odrůdy, 31.1.2015
To není podpapírák :-) Pozor na to! :-D
Bažantí odrůdy, 31.1.2015
No v tuhle dobu je Golden už sladká vata. Pokud není v zelený v ULO. Kdežto vybarvený žlutý Opal je tvrdý jak kámen - opál. :-)
Bažantí odrůdy, 31.1.2015
Psal jsem bujný, vyholující rodič, ne vyholující Admirál, triploid už patří k Admirálu. Asi jsem se špatně vyjádřil. Požehnání? Hmm - nevím.  Přesto se najde v budoucnu řada nadávajících na jeho růst.  Tím jsem jen chtěl říct, že nemusím... celý příspěvek >
Pomologie hrušní, 31.1.2015
http://www.meluzina.info/Portals/0/download/file_2012/z%C3%A1chranny%20sortiment/vanek-hrusky.pdf Juraj Kafka
Bažantí odrůdy, 30.1.2015
Rozhodovat se mezi Opálem a Admirálem? Hm.. ten první rozhodně poslouchá nůžky, kdežto ten druhý je neřízená střela, možná ještě problematičtější než jeho strýc Rubín.  Admirál -   bujný, vyholující rodič a ještě je to triploid. Tomu však... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika