Příspěvky uživatele - 173.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Klívie s bílým květem, 30.10.2007
Clivia 'Golden Dragon', nebo 'Vico Yelow Stunning', mají relativně hodně světle žluté květy...což vypadá jako krémová bílá. Čistě bílé květy jsem zatím neviděl.Výše zmíněné ctv. lze zakoupit v Německu nebo Holandsku. Vaší pozornosti bych též... celý příspěvek >
Jak se starat o Hořcový stromek, 30.10.2007
Rád bych poopravil drobnou nepřesnost v předchozích  příspěvcích.Solanum paradoxně lépe snáší zimní chlad než je zde prezentováno. Každoročně v našem  studeném skleníku zimuji "Hořcové stromky" které v počtu cca 15 ks a výšce... celý příspěvek >
Křovinořez Stihl nebo Husqvarna?, 18.9.2007
Dělám v údržbě zeleně cca dvacet let, a musím říct, že jsem neviděl rozpadlou úhlovou převodovku tzv. sekací hlavu u STIHLU u Husqarny několikrát... samozřejmě s vyloučením  chyby  obsluhy. Husqarnu už nekupujeme tak nevím jak jsou na tom... celý příspěvek >
Pila pro sochaře, 7.9.2006
Používám také motorovou pilu k dřevořezání (vyrábím africké bubny) a pro práci s velkými kusy se mi osvědčila pila Stihl 460 s 90cm lištou, přesto mám ještě profi elektrickou pilu Dolmar se speciální lištou na vyřezávání! Kvůli zápichům má zúženou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika