Příspěvky uživatele - 178.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lilkoviště, 21.7.2012 Obsahuje fotku
Děkuji za vaše recepty, jsou skvělou inspirací. Já mám lilky poprvé a toto je první plod. Jen nevím, je-li už zralý ke sklizni. Jak to poznám? Děkuji.
Hokkaido - plíseň?, 21.7.2012 Obsahuje fotku
jiná rostlina
Hokkaido - plíseň?, 21.7.2012 Obsahuje fotku
Děkuji a přidávám celkové foto na posouzení, ortiva je v pohotovosti.
Osvědčená odrůda cukety, 21.7.2012
Lilek venku, SM - Olomoucko, dnes sklízím první plod.
Hokkaido - plíseň?, 20.7.2012 Obsahuje fotku
rub
Hokkaido - plíseň?, 20.7.2012 Obsahuje fotku
ještě foto - normální vývoj rostliny nebo nemoc?
Hokkaido - plíseň?, 20.7.2012
Dobrý den, prosím pěstitele této dýně o radu. Mám ji letos prvně a je to pár dnů, co začly listy v růžici u kořene žloutnout, některé již zaschly. Výhony jsou v pořádku, i větší plody dobře dozrávají. U dvou malinkých plůdků jsem našla propadlé... celý příspěvek >
Celer neroste, 20.7.2012
Děkuji. Ani nať neroste, budu ho pravidelně hnojit. Myslíte, že z něj může ještě neco být, nebo už nenaroste?
Magnolie - mohu ji ještě obrýt?, 18.7.2012
Dobrý den, na jaře před rozvinutím listů jsme vysadili do trávníku magnolii. Trpí ale chlorozou a já jsem díky tomu zlistila, že má ráda rašelinu. Chtěla bych kolem ní odstranit trávník ve velikosti koruny a půdu vylepšit rašelinou. Jenže vím, že... celý příspěvek >
Plevel nebo kvetina?, 18.7.2012
Vsázím na Lociku kompasovou. Kdyžtak mě prosím opravte.
Celer neroste, 18.7.2012
Tak chtěla jsem bulvový, doufám tedy, že to je. Nicméně ten listový by snad rostl, ne? Zasadila jsem ho asi tak, jak byl, mám ho zkusit odhrabat? Děkuji.
Karotka x ježatka, 18.7.2012
Pro ostatní začátečníky hlásím, že když nikdo neporadil, pustila jsem se do pletí a i když se mrkev uvolnila, stejně krááásně narostla a je veliká tak, že ji ani ručně nedokážu vytrhnout. Takže klidně plejte!
Celer neroste, 18.7.2012
Dobrý den, vysadila jsem ke konci května sazenice celeru koupené na trhu na zahradu, ale zdá se mi, že v podstatě nerostou. Zalévám, pohnojila jsem je. Je možné, že ještě do podzimu naroste, nebo už je pozdě? Děkuji za radu, celer mám letos prvně.
Žlutý zákal vody přes léto, 11.7.2012
Dobrý den, máme 2 roy v provozu kopanou studnu, hlubokou asi 8 m. Přítok je velmi silný, vody dostatek, dle rozboru voda kojenecká, pouze v ní byly bakterie. Vodu každý rok dezinfikujeme savem. Přes zimu je vždy vše v pohodě, voda čirá. Na jařev... celý příspěvek >
Jak na pěstování petržele?, 7.7.2012
Petržel mi nevzešla. Můžu zkusit výsev ještě teď? Děkuji.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika