Příspěvky uživatele - 1.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elena, 16.10.2012
No, tak se mi zdá, že ty vaše Eleny jsou úplně jiné než ty moje a Petra z Pardubic. Moje švestky vypadají stejně jako ty Petrovy, krásně modré a ojíněné, a to hned od malých plodů. Určitě jste koupil Elenu? Ty vaše vypadají jako blumy.
Elena, 4.10.2012
Koupila jsem Elenu před třemi lety jako pravou švestku v zahradnictví ve Kbelích a dušovali se, že to je opravdu pravá švestka! Tak jak je to tedy? Jinak letos podruhé rodila, ale jsem docela zklamaná. Chuť je výborná, ale co nespadne, je buď... celý příspěvek >
Durman, 24.8.2012
Tak nezáviďte a pořiďte si ji taky :-) Doporučuji hodně vody, hnojit hnojivem na kvetoucí kytky i přidávat hořkou sůl. Hodně štěstí!
Kadeřavost - postřik dnes?, 24.2.2012
Chystám se stříkat proti kadeřavosti o víkendu. A taky budu letos stříkat proti monilii. Vloni to byla katastrofa. Jednu meruňku jsem musela vykopat, druhá se zatím drží, ale je napadená. Broskev to měla taky.
Jsou anglické růže jen sadové?, 21.6.2011
Já už jim docela propadla :-) Akorát potřbuju poradit, jestli Shropshire Lad a Crown Princess Margaret budou opravdu vysoké kolem 2 metrů, jak mi bylo při nákupu řečeno. Zatím jsem je vždy na jaře zastřihla tak na 3 očka, ale nevím, jestli postupuju... celý příspěvek >
Jsou to plané výhony?, 21.6.2011
Tak teď jste mě docela vyděsil! Ještě dneska ty výhony odstřihnu, pravda je, že růže nekvete a aby se vysílila a zůstal mi šípek, to bych fakt nerada! Takže díky všem za všechny rady
Růže Monika, 20.6.2011
Má někdo zkušenosti s růží jménem Monika? Koupila jsem ji na podzim v Litoměřicích, byla krásně růžovo oranžová. Zasadila jsem ji, zimu přežila a teď začala kvést, ale květy jsou dost malé a vůbec celá růže je dost nízká - asi 20 cm a moc neroste.... celý příspěvek >
Hustý, zelený pruh v trávníku, 25.5.2011
Tak to je zajímavé. My máme přesně opačný problém! V místě, kde jsme položili před deseti lety kanalizační potrubí, je trávník naopak horší a mnohem rychleji vysychá, než v okolí. V létě je krásně vidět, kudy potrubí vede, protože tráva je tam slabá,... celý příspěvek >
Antištěk - máte zkušenost?, 11.11.2010
Antištěk by vám mohl fungovat, jestliže mezi ním a psem není pevná překážka (zídka, plot, křoví atd.), protože sono vlny by jimi nepronikly. Pokud tam plot je, musel byste antištěk umístit někam nahoru nad překářky. Jinak podle mé zkušenosti antištěk... celý příspěvek >
Antištěk - máte zkušenost?, 14.10.2010
Dobrý den, já jsem ta s nervama v kýblu kvůli dvěma vlčákům před okny, co koupila natištěk :-) Tak jsme se k jeho definitivní instalaci dostali až asi před dvěma týdny. (Antištěk jsem vyndala na okno už hned po zakoupení, ale bohužej jsem ho... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika