Příspěvky uživatele - 218.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdo pozná květinu, 24.4.2013
je to jeden z mnoha druhů pokojových begonií
Pažitka, 24.4.2013
pažitku pěstuji na záhoně a vydrží moc let na jaře hned vyraší a máme stále čerstvou- pouze v zimě si koupím v marketu do kuchyně květináček, ale máme i zamraženou ze svých zásob
Tradescantia?, 17.4.2013
já bych ji spíš hledala pod názvem- pilea - je hodně druhů
Zelené truhlíky, 16.4.2013
Ze zelených je to třeba plectrunthus, převislý bambus, zelenec, břečťan, barvínek.
Kam zasadit tulipány v únoru, 13.4.2013
Já dostala v únoru přivezené cibulky z Holandska - zasadila je do květináče a vynesla ven - pokud by byly přeci v záhonu, také by byly venku. A nyní už se klubou ven. Dcera je nechala doma zasazené v květináči a tím si je narychlila- vykvetly o... celý příspěvek >
Difnbachie, 24.3.2013
Učitě jde uříznout a nechat ve vodě zakořenit, ale neřezejte v půlce, uřízněte kousek pod listama, abyste neměla dlouhý holý kmen hned zase znova.
Využití palet, 23.3.2013 Obsahuje fotku
třeba zde
Určení keříku, 21.3.2013
Děkuji, bude to ona je dneska koupená v Hypernově - je to její aktuální stav. Ale podle obrázků myslím, že jste ji dobře určila.
Určení keříku, 21.3.2013 Obsahuje fotku
Prosím pomůžete mi určit keřík - všem děkuji
Nemoc?, 21.3.2013
Ty bílé chomáčky je vlnatka  je třeba koupit přípravek proti ní /poradí vám v květinářství / a je třeba vyklopit kaktusy ze zeminy a ošetřit i kořeny a to aspoň 3x za sebou a pak zasadit do nové zeminy a izolovat nakažené kaktusy, aby se... celý příspěvek >
Okenní truhlíky na jih, 19.3.2013
Mám okna na jih a pěstuji muškáty ty nejlépe snesou ten žár - nic jiného se mi tak nesvědčilo, jako právě oni.
Název rostliny, 16.3.2013
je to levandule - jak přejdou mrazy bude chtít ostříhat-tak na 1/3
Je už pozdě na stříhání ibišku?, 16.3.2013
Ibišky stříhám kdykoliv, vždy dobře obrazí- nehledě na roční dobu.
Kvítky ze slunného Chorvatska - co je to?, 15.3.2013
ano souhlas šrucha, taky ji pěstuji
Prosím o pomoc při určení této rostliny, 12.3.2013
fotka je docela špatná - myslím, že to bude pryžec-Euphorbia tirucalli
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika