Příspěvky uživatele - 45.227

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký řetěz pro vetší zátěž, 18.3.2008
Zkuste OREGON Multicut (řetěz na pražce, stavební dříví atd.)
Výbě benzínu a oleje do Marunaka TH48DX Pro, 14.3.2008
Máme několik křovinořezů Marunaka...jak bylo řečeno, prvních pár nádrží 1:25 a potom 1:50 s vysokootáčkovým olejem pro dvoutakty. Benzin natural 95 (v orig. návodu je tuším benz. s vyšším okt. č. než 89 dle US normy což odpovídá...jinak s marunakou... celý příspěvek >
Jaký zahradní traktor na 1800m2, 28.2.2008
Bolens je značka zn koncernu MTD, už sem to tady někde psal...tedy ne čína...
Cub Cadet 1023 RD, 21.2.2008
jinými slovy opsán katalog cub cadet :-) ale vážně, cub cadety patří ke špičce mezi traktory, kvalitou srovnatelné snad jen se zahradními john deere, soused ho má a půjčuje mi ho, sekání je fakt paráda, má ho tři roky a zatím bez závad...mohu... celý příspěvek >
travní traktor mtd, 21.2.2008
já mám sekačku mtd 53 spk a startuje na první zatáhnutí (motor kawasaki) a koš se naplní bez problémů až po okraj, a to je fakt velkej...souhlasím s výše uvedenými přízpěvky že hodně záleží na tom jak se o sekačku člověk stará...pokud s tím má Petr... celý příspěvek >
Traktůrek Bolens BL 175/105 AT nebo Rider Rider XF 130 HD z Mountfieldu, 21.2.2008
Bolens je jednou ze značek koncernu MTD takže jsou to mašiny od výrobce s 80-ti letou tradicí...tedy žádná čína...montážní závody prý mají v německu a maďarsku...motory bolens jsou tecumsehy nebo brigy...ve svém traktoru 175/105A mám tecumseh...zatím... celý příspěvek >
CubCadet 1023 - jak poznam naplnění koše?, 4.12.2007
Kdyby jste si traktor koupil u autorizovaného prodejce v kameném ochodě tak by Vám bylo vše vysvětleno a vy by jste se zde nemusel divit.
Thuja Plicata - začínají mít rezavý nádech, 4.11.2007
Dobrý den. Potřeboval bych poradit s hnědnutím thůjí. Vysadil jsem kolem plotu asi 45 thují Plicata vysoké cca 40cm. Bylo to na přelomu června a července. Dal jsem k nim mulčovací folii a na ni mulčovací kůru. Až do poloviny října byly zelené a i... celý příspěvek >
Vzdálenost kompostu od studny, 27.10.2007
Dobrý večer. Ze starších knih tuším 1000 rad zahrádkáře jsem vyčetl, že by kompost měl být alespoň 10 metrů od studny. Momentálně si na zahradě buduji studnu a hydrogeolog mi toto potvrdil.
WC kadibudka - prostředky na přeměnu obsahu, 27.10.2007
Mám na zahradě kadibudku s plastovou nádobou v zemi. Potřeboval bych poradit nějaký, nejlépe přírodní přípravek (bakterie apod.), který by přeměnil tuhý obsah na řídkou tekutinu, aby to šlo vylít případně na kompost. Díky
Orchideje v zahradě, 25.9.2007
zkuste www.zahradniorchideje.ic.cz
Rybník, 1.8.2007
Plovatky raději ne ! citace z netu: Plovatky sežerou na co přijdou a pro rostliny jsou přímo pohromou. Další její nepříjemnou vlastností, vylučující její chov, je velká produkce výkalů, které značně zhoršují kvalitu vody.
Odstranění kalu z jezírka, jak na to?, 1.8.2007
Pokud je dobře vybudované jezírko, měl by být kal odsáván ze dna filtací přes gulu (spodní výpusť). Nouzově lze řešit odsáváním např. kalovým čerpadlem (není to moc praktické) a těžko se s ním manipuluje. Nicméně lze takto odčerpat doporučené... celý příspěvek >
Biorovnováha v cca 20l betonovém koupátku pro ptáky?, 31.7.2007
Dobrý den, zkuste osvědčené přírodní produkty - ŘASOŽROUT a ZEOLAGUN.
Vhodné rostliny do jezírka, 18.7.2007
Plovoucí rostliny omezující růst řas - Vodní hyacint, Bábelka. Kde se prodávají, snadno zjistíte po zadání textu: Plovoucí rostliny omezující růst řas - do vyhledávače Seznam nebo Google.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika