Příspěvky uživatele - 12.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zrezlé závitové tyče, 13.3.2013
Jenom zopakuji co už někdo řekl. Očistit kartáčem, natřít bezoplachvým odrezovačem (vzniknou povrchové fosfáty) a pak pak konzevace rezistinem a po čase rezistin opět. Navlékat cokoliv je ještě horší. 100%-ní vlhkost a vzdušný kyslík je jako... celý příspěvek >
Je možnost zkusit švestku přeroubovat?, 12.3.2013 Obsahuje fotku
Dělal jsem léta pokusy s přeroubováním Domácí napadené a na ni Jugoslávkské. Měl jsem to i zdokumentované. Dobře se to podařilo. Jenže větve Čačanky rostly rychleji. Celkem to plodilo ale listy Čačanské měly fleky. Ovoce ne. Pak ale na náš kraj... celý příspěvek >
Staré jabloně 2; zmladit nebo skácet?, 9.3.2013
Jabloně mají své za sebou a proto už zavčasu měly být vysazeny nové a tyto odstranit. Ještě třeba nějaký rok by mohly fungovat, kdyby se to s nimi umělo ale už před více lety.
3 roky zasazená švestka, co s ní dál?, 7.3.2013
To souhlaí pane Slavík, koště to už je. Jak poradit? Ponechat jeden výhon jako terminál a jenommírně zakrátit. Odstanit hlavní kosterní větve co převyšují počet 4 ks. Ty ostatní mírně zakrátit a ještě odklonit, tedy rozevřít korunu aby zpomalily... celý příspěvek >
3 roky zasazená švestka, co s ní dál?, 7.3.2013
Diagnóza jasná, chybný řez posledně. Náprava poměrně obtížná ale možná.
Řez mladé višně, 6.3.2013 Obsahuje fotku
Doporučuji řezat 2/3 a brzy aby nevysleply bazální pupeny. Všechny stromek neutáhne a poženou jen koncové. Ukázka možného řezu.
Žloutenka nebo klejotok - monilioza či rakovina?, 5.3.2013
Podle mého soudu to může být monília laxa. V Maďasku nejvíce rozšířena choroba peckovín a zejména broskvoní.
Stanley - jedna z nejužitečnějších odrůd minulosti, 5.3.2013
Můj otec dělal varny na povidla a druranzie se rozvařily a pak se na kovovém sítu pasírovaly (oddělení pecek, zda i slupek, to už si nevybavuji) a poté se dovařily. Trvalo to do půl noci.
Prosím o radu jak zastříhnout angrešt a rybíz, 4.3.2013
Do toho rybízu už mělo být šáhnuto před 2 roky a to tak, že se u země odstřihnou něktré ty jakoby starší a méně perspektivní a tento řez nastartuje výhony nové ze země. Rybíz nejlépe rodí na dvouletém dřevě. Je to výhon dlouhý vyhnaný v jednom roku a... celý příspěvek >
Ohrizené jablone, 27.2.2013
Pokud tam nezůstal můstek z kůry, tak není možné stromek zachránit.
Trvanlivé jmenovky s odrůdami, 4.2.2013
Dělám si jmenovky léta a jelikož to tady nezaznělo, tak uvedu. Plíšek z mědi nebo i hliníku, co mám po ruce. A pak důlčíkem vyklepnu první 3 - 4 písmena a mne to stačí. například u švesky mám "HAM" nebo "TOP T" nebo "JOJ" a mne to stačí.
Slepičky a dravci, 22.1.2013
Jelikož jsem se kdysi na interetu dozvěděl jednu zásadní věc, tak se chci o ni podělit.Jestřáb chytne slepici a většinou ji poponese ne daleko, ale aby měl klid tam ji začne konzumovat.A teď pozor o co tu vlastně jde, on jinezkonzumuje nikdy celou,... celý příspěvek >
Otevírání - zavíraní dvířek kurníku, 17.1.2013
otvírání jsem vyřešil jednoduše varianta z budíkem se neosvědčila jelikož v zímě se budík mrazem zpoždoval a další problém byl s časem jelikož budík nezná 24 hod.čas takže když máte nastaveno otvírání na půl 8 tak se vlastně otevřou dveře večer tak... celý příspěvek >
Jsme ještě národem zahrádkářů?, 14.1.2013
To je taky pádný argument a i ten kdo pod novým a velice dobře izolovaném domě sklep má, tak není k tomuto účelu.
Jsme ještě národem zahrádkářů?, 14.1.2013
Sad a pěstování ovoce mne bavilo jako relax po práci (pracoval jsem na postu vědecko technický pracovník) a i fyzická práce mne byla k duhu. Jenomže před mnoha léty se ještě dalo tímto přilepšit prodejem (do výkupu) do rodinného rozpočtu. Mé deti už... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika