Příspěvky uživatele - 73.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stárnutí slivovice - zajímavý poznatek, 5.11.2015
Ja mam ve skle nektere koralky vice jak 10 let a vsechny jsou jak po vypaleni cire...
Jak silnou kořalku propagujete?, 5.11.2015
Ja to mam takto: slivovice, hruskovice 50 - 52 merunkovice, broskvovice, tresnovice, visnovice 48 - 50 Jablkovici uz nedelam, nikdo ji nechce :) Delal jsem ji kolem 50
Hrušeň - odrůda, 5.11.2015
Mozna je to Karina, mam ji taky vysazenou, zatim ale neplodila. MartinV
Mladá Valjevka - neplodí, 29.7.2015
Paní Drymlová, posečkejte. Je-li Valjevka štěpovaná na vzrůstnější myrobalánovou podnož, tak začne plodit později, mně přinesla první úrodu čtvrtým rokem po výsadbě. Kvalita plodů za trochu trpělivosti stojí.
Topend plus, 27.9.2012
Že by nám s Davidem nahradil Topend tu nešťastnou Elenu, Libore? Pochází ze stejného křížení jako Haganta a to Čačanská nabolja x Valor. A Haganta vypadá nadějně. Frustraci z velmi předčasně vybarvených plodů si dokážu živě představit.... celý příspěvek >
Presenta, 27.9.2012
Tak s clingem Spagnola jsme vedle, Davide. Někdo tady sháněl pozdní broskve, tak má nyní dobré vodítko. Jinak plody této mojí letošní Presenty nejsou o mnoho větší, než plody běžné Domácí švestky. A mimochodem, Davide, nepůjdeme okouknout po čase... celý příspěvek >
Slivoň Anna Späth, 27.9.2012
Zde Anna Spath zatím každý rok dozrála do své sladce aromatické chuti. Tato chuť je podle mě výraznější, než u mých každoročních Elen. Podtrhnout ji nelze, ale do svých kvalit dozraje, jak říkám, každoročně. Otázkou je, proč se již dávno více... celý příspěvek >
Elena, 27.9.2012
Elenu si lze jen těžko splést s jinou odrůdou pro svůj charekteristický tvar plodů. Takže se nejedná o žádný omyl. Papírově se všude uvádí její chuť jako výborná. Takže by to tak mělo být, ale není. Odrůda se i přesto prosazuje na trhu. Ovšem nikdy... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika