Příspěvky uživatele - 39.64

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bofix - po jaké době použít na nově založený trávník?, 27.7.2013
pripomnelo mi to prispevek, ktery tu byl nekdy v kvetnu, kdy si podobne nateseny a rychly chlapik postrikal celou zahradu dominatorem, a pak shanel radu, jak z toho do vikendu udelat zeleny travnik... btw. nam spalili bofixem travnik zahradnici, a to... celý příspěvek >
Vysychání trávníku kolem betonových obrubníků, 22.7.2013
vzdala jsem to po cca 4 letech, travnik u obrubniku zrusila, nasypala jsem tam kaminky, do toho levanduli nebo ruzne netresky. vyresene a hezke. marketa
Neznáte tohoto nájemníka?, 29.6.2013
tohle nam delala žluva. zobákem vyrývala takovéto díry.
Moc prosím o pomoc s rychlou obnovou trávníku, 17.5.2013
no to je strasny. krome strzeni travniku a polozeni noveho se jeste modlit, aby to prezily ty keriky... to je teda drahy omyl...
Komposter na zahradu cca 1500m2, 30.12.2012
asi tři roky jsme meli komposter z techto prkynek (sestava stala cca 300 kc). jeden nam ale nestacil (zahrada 1300 metru, z toho cca 800 metru je travnik, asi 200 metru zelenina) a navic se to neda prehazovat. taky rozebrat to a znovu slozit nas moc... celý příspěvek >
Co s opadanymi jablkami?, 26.9.2012
nam hodne opadava Rosana. padana jablicka krajime a susime, jsou to perfektni krizaly. jablickum v podstate skoro nic neni, ale skladovani by nevydrzely, odbvykle behem par dni zacne zahnivat otlacene misto. susime i jablicka, ktera nam napichnou... celý příspěvek >
Broskev shodila listí, 15.9.2012
jsou u paty stromu piliny? mohl by to byt drtnik, strom bude oslabeny, nam takto drtnik znicil javor, dva roky zivoril a neprirustal.
Tykev muškátová, 14.9.2012
letos jsem ji pestovala, a na jedne rostline mam cca 10 plodu, vcelku velikych. jsme 370 metru nad morem, stredni cechy. pro srovnani - pestuji tady i hokaido, a tam mam na jedne rostline tak 3-4 plody.
Jak čistit šlapáky zarostlé trávou, 2.9.2012
zkousela jsem vsechno mozne - rucni nuzky na travu, elektricke zastrihavaci nuzky... ani jedny nejsou moc vhodne a je to opravdu drina. nejlepsi metoda - ostry nuz a chlapska ruka. zatim co ja jsem elktickymi nuzkami opizlala 3 kameny, manzel stihl s... celý příspěvek >
Kdy sklízet fazol, 24.8.2012
pokud je cilem neco ve stylu restovane fazolove lusky se slaninou, tak uz ted. pozdeji jsou lusky vlaknitejsi. ja si je v tomto stavu i zamrazuji. dozravat nechavam jen par lusku na seminka
Pinus strobus - podivná úmrtí, 23.8.2012
sypavka borova. ted mi a ni odchazi krasna zahrsla vejmutovka. zkousela jsem strikat ortivou, ale nepodarilo se mi to zastavit. prvni priznaky se objevily pres 3 mi lety a od te doby borovicka postupne umira, ted uz ji asi vykopu. z tohoco jsem ted... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2012, 21.8.2012
200 stupnu bude ve fahrenhaitech - cca 90 stupnu celsia.
Dřevnaté kedlubny, 11.7.2012
Letos bylo hodne sucho, mohlo by to byt tim. Je take vhodne dobre volit odrudy, ja pestuji fialove, ty se mi zdaji vic odolnejsi proti drevnateni nez zelene.
Seženu letos růže?, 15.5.2012
zkuste krulichovi. cca pred 2tydny jsem tam kupovala anglicanky, maji davida austina, zavcelku rozumne ceny - myslim kolem 300 kc, coz je na prahu velmi dobra cena. meli myslim i jine ruze (ceske) ale uz si nepamatuji odrudy.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika