Příspěvky uživatele - 236.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
škumpa, 4.12.2007
Pomohlo by proti nekontrolovanému rozlézání zasadit škumpu ne do volné země, ale do zapuštěného sudu bez dna?
Traktory mtd, 6.11.2007
Nevím, nakolik je moje zkušenost relevantní, navíc je jistě subjektivní, ale ze strunové sekačky MTD příliš nadšený nejsem.Je u ní pravděpodobně z výroby špatně seřízený karburátor - při prudkém přidání plynu bez sytiče "chcípá", v podstatě lze... celý příspěvek >
Japonská zahrada na západo-jihočeské chalupě, 25.10.2007
Po letošní koupi dlouhodobě neudržované chalupy a zahrady - obojí chceme využívat jen o víkendech resp. přes léto - řešíme dilema, zda okolí "unese" japonskou zahradu.Původní dispozice chalupy je pochopitelně užitková - stodoly, chlévy, zatravněný... celý příspěvek >
Lze přesadit zhruba 2metrovou magnolii?, 22.10.2007
Mě bohužel limituje to, že na přesazení přichází v úvahu jen letošní podzim nebo příští jaro - zahrada se bude v průběhu příštího roku prodávat, což jsem se dozvěděl před týdnem.Dalo by se např. odhadnout, jaký by měl být minimální průměr a hloubka... celý příspěvek >
Lze přesadit zhruba 2metrovou magnolii?, 22.10.2007
Stáří keře je zhruba 15 let, jedná se o odrůdu s fialovými listy.Pokud lze něco takového vůbec realizovat, jak postupovat?Přesazovat teď na podzim nebo až před jarem?Děkuji.
Motorová kosa Ikra, 21.10.2007
Nejspíš na prodeji výrobku pseudo-značky Oleo-Mac Mountfield víc vydělá.Ad návod a nd - jako nejschůdnější bych viděl obrátit se přímo naBONAS spol. s.r.o Sepekov-Stankov 425 CZ-39851 Sepekov Telefon: 00420-368 522 122 Fax: 00420-368 521 021nebo... celý příspěvek >
Ve kterou denní dobu nejlépe aplikovat Roundup (glyfosfát)?, 26.9.2007
Děkuji za všechny rady, tam, kde budou zjara záhonky, je nyní "glyfosfátová poušť". Doufám, že se mi ji povede před mrazem zrýt.Husí packa na Bofix ani po druhé aplikaci příliš nereaguje (přestože kopřivy a svízel pohubil tento přípravek vzorně) ,... celý příspěvek >
Roundap, 18.9.2007
Plevel stop totální herbicid. Levnější glyfosfát jsem zatím nenašel.Výrobce Monsanto, balí se v  ČR a neprodává pod ochrannou známkou Roundup, proto je výrazně levnější.
Ve kterou denní dobu nejlépe aplikovat Roundup (glyfosfát)?, 26.8.2007
Obnovuji dlouhodobě zanedbanou zahradu. Na řádné zrytí, pravidelné sekání trávy a další údržbu zatím kvůli nedostatku času nedošlo.Hlavními plevely, které potřebuji likvidovat, jsou  kopřivy a  husí packa. Na místa nejhůře postižená ... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika