Příspěvky uživatele - 9.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bělavý povlak na terminálu hrušně, 30.8.2012
Stačí normální řez v předjaří. J.
Priamorodiaca jablon, 30.8.2012
Nuže, pane Miloši, pokud si pěstuji stromek ze semenáče (nebo pravokořenný), tak mi z očka nebo roubu obvykle roste vřeteno, které si rozhodí větve podle svého. Samozřejmě jej mohu upravit na 1/4 kmen nebo 1/2 kmen vyslepením pupenů, jak se to dělá... celý příspěvek >
Priamorodiaca jablon, 30.8.2012
Strom bude takový (bude-li), jaký vypěstujete - špičák - korunku založíte z vybraných pupenů ve zvolené výšce (já zakládám velmi nízko, na vřeteno, postupně se samo zvyšuje na zákrsek...). Z Topaze by mohl být rozložitý strom. Gratuluji k synovi... celý příspěvek >
Co je to za odrůdu rajčete?, 30.8.2012
Terezco - podle foto je to červený IDYLL nedozrálý - kulovité plody přecházejí přes žlutou a oranžovou do červena. Dozrálé jsou sladké s pikantní kyselinkou. Pro Ondřeje: Ano, žlutý IDYLL má na 1 rostlině oba tyto tvary (aspoň na mých cca 10 to... celý příspěvek >
Bělavý povlak na terminálu hrušně, 30.8.2012
Majus - z foto se mi zdá, že máte těch terminálů víc. Postiženou větev bych ustřihl ihned radikálně - celou, vybral bych nejdelší a nejstrmější jako nový terminál, ostatní vzhůru rostoucí bych omezil jako při výchovném řezu - budou o 30 cm (i více)... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika