Příspěvky uživatele - 128.48

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hokaido - problém, 13.5.2013
Přesně tak, lepší je vysít semínka přímo na stanoviště-což já nedělám a rostlinky po přesazení vypadají přesně takto. Ony se zmátoří, nebojte se.
Rajčata z Anglie, 4.1.2013
Dobrý den, kupujete někdo semena rajčat v Anglii? Plánuju zde zakoupit Tomatoberry garden a chci se zeptat, jestli mi můžete doporučit nějaké jiné specialitky. Pamatuji se, že to někdo v nějakém vlákně zmiňoval, ale nemůžu to najít. Pěstuji jen... celý příspěvek >
Co z rajčat - kečup, pomádu nebo omáčku?, 11.9.2012
Mě by zajímalo, jestli někdo z vás zelená (nedozrálá) rajčata zavařujete. Zítřkem se má zhoršit počasí a já těch zelených mám poměrně dost a určitě mi to nedozraje. Jinak děkuji Zuzce za recept, Tereza
Co z rajčat - kečup, pomádu nebo omáčku?, 10.9.2012
Můžete zde prosím napsat recept na zavařená rajčata? díky moc
Co je to za odrůdu rajčete?, 29.8.2012 Obsahuje fotku
Nevíte prosím, co je to za odrůdu? Kupovala jsem ho jako rajče plodící žluté hruštičkové plody . Je menší než bejbino a větší než ildi a má poměrně bohaté vijany. Za případné tipy děkuji.
Fotky vaší sklizně 2012 - od ředkviček po melouny, 24.8.2012 Obsahuje fotku
Posílám několik fotek, od ředkviček po melouny.
Rajče - plíseň startuje, 26.7.2012 Obsahuje fotku
Já už jsem letos úplně rezignovala... kroupy na začátku července udělaly obrovské škody. Plody, které neupadly, jsem musela otrhat, protože byly poškozeny. Ulámané vrcholky, doslova dírky ve stoncích, o listech nemluvě. Stříkla jsem Ortivou. Počasí... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika