Příspěvky uživatele - 245.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mountfield nebo Vari, 6.11.2012
Dříve mi přiorával k hlavičkám malotraktor. Zjara tentýž čtyřkolový malotraktor zase speciálním pluhem odoral. Ještě předtím mi pouze přiorával a já zjara něco odkopal motykou a několikrát přejel rotavátorem, přesto byla prohluběň uprostřed řádku... celý příspěvek >
Tatarova hruška, 12.10.2012
čím přihnojujete stromky?
Malotraktor Tip Robot zkusenost, 21.9.2012
Mám Agzat s diferenciálem i Varinu. Vaše úvahy jsou logické a správné. Agzat bez diferenciálu nemá cenu kupovat, s diferenciálem je výborný při orbě - oře hlouběji a lehčeji než Vari (i pluh se závěsem je masivnější než u Vari, kde se závěsy v těžké... celý příspěvek >
Fenykl obecný, 22.8.2012
Dle mé zkušenosti fenykl je dvouletka. Já ho mám na zahradě trvale, leč ne tu jednu stejnou rostlinku. Nechám ho, aby dozrály semena, posbírám je, některá spadnou na zem a z nich další rok vyrostou nové rostlinky. A tak si je v zahradě udržuji na... celý příspěvek >
Fenykl obecný, 22.8.2012
Dle mé zkušenosti, fenykl je dvouletka. Já ho mám na zahradě trvale, leč ne tu jednu stejnou rostlinku. Nechám ho, aby dozrály semena, posbírám je, některá spadnou na zem a z nich další rok vyrostou nové rostlinky. A tak si je v zahradě udržuji na... celý příspěvek >
Ostrožka - fasciace, 17.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, minule jsem se zmínila /omylem v sekci Listnáče/ o modré ostrožce, kterou letos postihla fasciace. Nyní přikládám foto.
Elektrická řetězovka pro ženu, 11.7.2012
Dřevo připravuji obdobně. Mám kozu Oregon - podobná jako Wolfcraft a nemůžu si ji vynachválit. Téměř každý, kdo ji u mne uvidí v akci, si ji pořizuje. Pilu mám Dolmar ES2140A (má lištu 40 cm). Lepší pilu v této cenové kategorii nekoupíte a levnější... celý příspěvek >
Motorová sekačka na 400m2 trávníku, 12.6.2012
Jardo, vykašli se na pojezd a kup u M typ XS50MH. Je s motorem Honda, dobré zpracování (asi Itálie), náhradní nůž a cena 6100,- Kč!!! Soused má stejnou již snad 6 let a jede výborně. Pojezd je zbytečná koplikace do budoucna a na rovinu a... celý příspěvek >
Fasciace ostrožky, 11.6.2012
Omlouvám se za špatné zařazení příspěvku, všimla jsem si toho pozdě:). Fasciaci nafotím a pokusím se vložit. Děkuji za odpověď, a zároveň odpovídám ano, v okruhu 10 metrů je 5 rybízů.
Hecht 144 BTS, 11.6.2012
Také se mi struna u jedné hlavy samovolně povolovala, tak jsem ji rozdělal a roztáhl pružinu, aby byla více předepjatá. Problém zmizel. P.G.
Vliv doby na dopad letního řezu, 10.6.2012
Děkuji za odpověď.
Vliv doby na dopad letního řezu, 9.6.2012
Děkuji za reakce. Moje otázka směřovala na dobu řezu (řez myslím pouze zkracování letošních přírůstků nebo likvidace nepotřebných vlků). Po zimním řezu mám ke konci května i 50 cm přírůstky. Kdybych neprováděl letní řez,  tak mám přírůstky i... celý příspěvek >
Vliv doby na dopad letního řezu, 8.6.2012
Zdravím Vás! Je mi známo, že letní řez pomáhá tvorbě pupenů na příští rok a k omezení růstu stromů. Kdy je nejlepší doba letního řezu?  Některé zdroje říkají červen, jiné červenec, některé až konec srpna. Pokud budu řezat brzo, pouze omezím... celý příspěvek >
Fasciace ostrožky, 5.6.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, všimla jsem si, že moji oblíbenou rostlinu - ostrožku postihla zvláštnost jménem fasciace /svazčitost/. Ostrožka je před rozkvětem, ale já se chtěla zeptat, jestli po sebrání semínek z takto postižené rostlinky a jejich vysetí mám... celý příspěvek >
Neznáte výkon motoru Bd1s 72?, 23.5.2012
Vysokoobsahový motor 72 má mnoho společných dílů se slabší verzí 50, takže někdo mohl příslušný ND se štítkem vyměnit. Jinak na foru Naše traktory se dopídíte k originálním návodů pro oba typy motorů. P.G.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika