Příspěvky uživatele - 74.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Střílení do výfuku, 11.1.2013
Pokud vím, tak příčinou střílení do výfuku bývá taky pozdní zápal. U motorové pily je to možné, kdyby byl špatně upevněn rotor na klikovce a posunut směrem proti otáčení motoru.
Hecht 927, levná jednoručka, 30.11.2012
Nemohu souhlasit. Už asi tak měsíc a půl pravidelně nařezávám Hechtkou 927 kubík a půl sypaného. Když dojde, tak startuji a řežu nové. Dosud mi pokaždé Hechtka chytla a svůj úkol splnila. Asi to bude tím, že některý pán umí pilu nastarovat a jiný je... celý příspěvek >
Hecht 927, levná jednoručka, 24.11.2012
Dnes jsem řezal hromádku dřeva. Dal jsem bacha na jednu nádrž. Dolil jsem plnou benzinu a plnou oleje M6AD. Když mi došel benzin v pile, v nádržce mi zůstala cca 1/4 oleje. Považuji to za normální.
Co koupit na prorez stromu ve vyskach?, 22.11.2012
No tak jestli je ten strom Tvoje práce, tak opravdu potřebuješ jen řemínky na stupačky a pilu. Hecht 927 na to není. Ta je dobrá na špalkování, odvětvování a probírku menších stromů. Na větší stromy mám v záloze Husqarnu 257. Hechtka se poměrně... celý příspěvek >
Co koupit na prorez stromu ve vyskach?, 21.11.2012
Já mám dojem, že tady někdo zatoužil po Darwinově ceně. Mám vyrobeny stupačky, ale ještě musím dokoupit řemínky, abych měl čím ty stupačky uvázat k nohám. Jo a vy mi poraďte, jestli mám na to koupit teleskopickou pilu z Lidlu anebo Hecht 927.... celý příspěvek >
Hecht 927, levná jednoručka, 21.11.2012
Vážený 176.14. Co pan Janda udělal s mojí pilou jsem napsal v komentáři z 19.11.2012 20:41, druhý a třetí odstavec. Co se týká ceny opravy, tak si myslím že žádný opravář nepracuje zcela zdarma. Ve srovnání s tím Rožnovem to bylo přece jenom... celý příspěvek >
Hecht 927, levná jednoručka, 19.11.2012
Jinak pane J.S, Vy se snažte zase mne pochopit, že já nemám motivaci všechno chápat a dobrou noc.
Hecht 927, levná jednoručka, 19.11.2012
Nicméně, bavme se radši o technických záležitostech a nikoli filosofických v tématu o motorových pilách. Filosofické diskuze jsou jinde. Abych byl objektivní. Těžko porovnávat Shindaiwu za 7 tisíc s Hechtkou za 2 tisíce. To by bylo asi tak... celý příspěvek >
Hecht 927, levná jednoručka, 19.11.2012
Risk je vždycky zisk anebo ztráta. Mám ve zvyku nakupovat second hand. Na druhé straně ta HQ257 second hand, to byla zas dobrá koupě. Jsem takový. Například auto jsem si ještě nikdy nekoupil nové a kupovat nemíním. Nemůžete to tak brát, máte... celý příspěvek >
Hecht 927, levná jednoručka, 19.11.2012
Co si máte o tom myslet? Hechtku 927 jsem koupil z druhé ruky nepojízdnou. Autorizovaný opravář pan Janda z Trojanovic, servisák od Werco mi ji spravil a od té doby řeže dobře. Pokud se něco pokazí a nepojede, přijdu za ním poštelovat. Ostatně... celý příspěvek >
Husqvarna 257, 19.11.2012
Husqarnu 257 jsem koupil kdysi, tuším v roce 1998. Byla po GO, vyměněn též válec s pístem. Zpočátku mne zlobilo poměrně špatné startování. Než jsem vyjížděl do lesa, preventivně jsem vždy nastartoval pilu doma. Když už byla jednou nastartovaná, tak... celý příspěvek >
Hecht 927, levná jednoručka, 19.11.2012
Svého času jsem v tomto tématu diskutoval o tom, jestli mám svoji pilu Hecht 927 opravovat anebo v tichosti vyhodit. Dlouho jsem se tady neozval. Je to protože jsem se nechtěl unáhlit a každý úspěšně rozřezaný špalek Vám tady hlásit. Původně jsem... celý příspěvek >
Hecht 927, levná jednoručka, 21.8.2012
OK. nebudu se zdržovat vymýšlením nad primerem. Jak seřídit karburátor jsme si už vysvětlili. Těsnost sytičové klapky v poloze sytič zkontroluji vizuálně, palivový filtr koupím nový a taky odvzdušňovák. Svíčku novou do rezervy, ale za účelem... celý příspěvek >
Hecht 927, levná jednoručka, 20.8.2012
Pane J.S, Vám děkuji za skutečně užitečné rady a konzultace, které mnohým uživatelům nepochybně pomohou, včetně mne. Takhle si představuji diskuzi o jakémkoli typu pily. Chtěl bych ještě doplnit názvosloví. Primer - lidově cucák,... celý příspěvek >
Hecht 927, levná jednoručka, 20.8.2012
Tentokrát děkuji za opravdu kvalitní příspěvek, který může pomoci taky ostatním majitelům pily Hecht 927 a já myslím že je jich hodně, vzhledem k počtu návštěv tohoto tématu a taky vzhledem k tomu, jak pily Raptor a Hecht mizely z regálů všelijakých... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika