Příspěvky uživatele - 224.47

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Změny ve fóru ++++, 23.7.2023
Z týchto všetkých diskusných príspevkov na oboch fórach vyplýva, že ak by tu nebol vstúpil pán Hlavatý, bol by tu zrejme pokoj. On diskutujúcu spoločnosť nespojil, ale rozdelil.Je to veľká škoda, lebo tento pán má bohaté sķúsenosti a je skvelý... celý příspěvek >
Úprava malotraktora, 18.11.2013
ta pasovina je hruba dost a este je spevnena aj trojuholnikom... tej by som sa nebal...
Úprava malotraktora, 18.11.2013
aj ja by som chcel nieco podobne... ale neviem ci to tym hrebenovým riadenim bude dobre... lebo rozsah musite rozdelit na polovicu aby sa dalo zatacat do oboch stran,,,,, nebol tam nejaky koment ci je spokojny alebo nie??? velmi by ma to zaujimalo
Cukry v hroznech, 30.9.2013
mierne mrazy vam umoznia dorobit ladove vino.
Podestýlání jahod proti plísni, 5.6.2013
davam posekanu suchu slamu z okrasnej travy, asi 3-5 cm vrstvu,  a zakryjem netkanou textiliou. Vnika cista vzdusna poduska na ktorej jahody pomaly dozrievaju. Je to naozaj dobre, neporovnatelne s tym co som mal predtym. V tomto pocasi by... celý příspěvek >
Co je to za burinu, 29.9.2012
odtrhnite trochu z buriny a dajte do okienka "vyhledavani" a najdete stare vlakna...
Drvič záhradného odpadu, 18.8.2012
zvažujem kupu záhradného odpadu, cena by mala byt do 220€. výber je velký, spatné odozvy zákazníkov, to už je tažšie nájst. Drvič by bol používaný len občas, zvažujem medzi Gude, Lidl, Mounfield, Hecht a Bosch-všetko cca rovnaká cenová kategoria. Aké... celý příspěvek >
Kompresor Gude, 18.8.2012
pokial potrebujete používat kompresor s predlžovačkou, čo je asi 80% prípadov odporučam použit prierez kábla 2,5 a viac, samozrejme 3 žilák. s kupou predlžovačky na 220V s takým prierezom asi bude problém, predlžovačku si možte zhotovit i Vy a... celý příspěvek >
Co je to za zvíře, 12.5.2012
Myslim, ze diera nemusi byt citit. Iba ked ho nachytate a vystrasite, vtedy ho citit. Inak sa zivy hlodavcami, takze moze byt pomocnik. Poradi si aj s potkanom.
Co je to za zvíře, 12.5.2012
Na tu velkost by to mohol byt tchor.
Hnojení broskvoní, 12.5.2012
Broskyni zožltli listy, vypadá to na málo dusíka. Skúsim pridať okolo stromku trochu kompostu a pridám aj pokosenu trávičku, asi budem počas celej sezóny. Ale okrem toho by som chcel streknuť trochu dusičnanu draselného prípadne so zmesou s... celý příspěvek >
Odporucte rezistentnu odrodu, 17.4.2012
Dobrý deň! Prečo máte podmienku: neskoré dozrievanie? V menej priaznivom ročníku, akým bol napr. 2010, Vám také hrozno nemusí dozrieť ani v októbri a v novembri Vám zhnije na koreni. Volte radšej stredne skoré či stredne neskoré sorty, pokiaľ... celý příspěvek >
Sázení muchovníku, 17.4.2012
Muchovníky sú nenáročné na živiny a zavlažovanie. Ak im tento luxus poskytnete, odvďačia sa Vám bujným rastom- podľa druhu a odrody.
Poraďte jak a kdy a na co roubovat švestky, 17.4.2012
Na tom, čo dnes napísal p.Vysloužil, je veľa správneho, vychádzajúceho zo skúseností. Čím mladší je stromček, čím tenšie sú materské konáre, čím vyššie od zeme je miesto očkovania či vrúbľovania a čím ostrejší úhol zvierajú preštepené konáre, tým je... celý příspěvek >
Rozkvétající broskvoně, 10.4.2012
Tipujem Mirku, že to budú predčasní Zmrzliaci. Alebo myslíte, že Ľadoví muži ešte len prídu?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika