Příspěvky uživatele - 226.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lis na ovoce, 15.8.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na zkušenosti při lisování jablečné drtě na mošt. Jaký lis je nejlepší, případně návod na výrobu. Zaujal mě tento, přijde mi celkem jednoduchý na výrobu. Nemohl by někdo poradit jaký materiál se používá jako vak na drť... celý příspěvek >
Kolik cukru má být v kvasu při pálení, 15.8.2012
Tak včera jsem nechal u kolegy přepálit první sud z myrobalánu. Mám jich 5, všechny jsou připraveny úplně stejně (naplněny rozšťouchaným ovocem+1kg cukru+ 8l vody+ vinné kvasinky+ živná sůl = cca 50 l kvasu v každém soudku) opatřeny kvasnou zátkou.... celý příspěvek >
Drtička na jablka, 15.8.2012
Letos se nám urodilo jablek až hrůza a chci je nějak rozumně zužitkovat. Hledal jsem na netu i nějaké návody na domácí výrobu drtičky, ale nejsem nijak zdatný ve svařování proto u mě výroba ocelové konstrukce nepřichází do úvahy. Na YouTube jsem... celý příspěvek >
Drtička na jablka, 15.8.2012
Mohli by jste mi prosím poradit kde a za kolik lze tuto drtičku koupit?? Nalezl jsem inzerát na bazaru.cz ále ten již není aktivní. Existuje nějaká firma která se zabývá jejich výrobou??? Děkuji
Kolik cukru má být v kvasu při pálení, 15.8.2012
Dobrý den, letos jsem zkusil založit kvas z myrobalánu, podařilo se mi nasbírat 5 sudů (1 sud 60 l) a do každého jsem dal na rozjezd kvasinek (na radu "zkušenějšího") 1 kg cukru. Prý je kvas z myrobalánu nestabilní a snadno octovatí a tím cukrem se... celý příspěvek >
Drtička na jablka, 13.8.2012 Obsahuje fotku
Ještě přikládám jedno foto
Drtička na jablka, 13.8.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, chci si pořídit drtičku na jablka a na internetu jsem nalezl nerezovou drtičku viz přiložené foto. Chci se zeptat zda má někdo s touto drtičkou zkušenosti, Trochu mě zaráží motor pod nádobou na drt. Nemůže se dostat voda při čistění do... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika