Příspěvky uživatele - 25.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Challenge AJ 92 - 16 HP vs. Expert 92.160 H, 21.7.2012
Dobrý den, jako automechanik si myslím že je to kvůli záběchu aby motor neběžel od začátku na plno a tím nedošlo k poškození. Abych řekl pravdu mám Wolfa jen měsíc ale dnes budu sekat tak se podívám a opět napíši. Jinak mne se zdají otáčky v pořádku... celý příspěvek >
Challenge AJ 92 - 16 HP vs. Expert 92.160 H, 8.7.2012
Dnes mne to nedalo a odpojil jsem řídící tyče a zjistil že se špatně otáčí levý svislák v nápravě, bohužel přidřený lépe řečeno přireznutý, tak sem ho vyndal(i když pracně za pomoci kladiva ale jemně) a vyčistil promazal. Jen chci říci, že ne všechny... celý příspěvek >
Challenge AJ 92 - 16 HP vs. Expert 92.160 H, 7.7.2012
Dobrý den, mám také Wolfa 1 týden ale po hodině sekání nějak stuhlo řízení a nejde plný rejt, máte nějakou zkušenost než se pustím do zjištění závady nebo telefonu k prodejci? Díky za reakci s pozdravem Jirka
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika