Příspěvky uživatele - 156.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor Tecumseh, 9.9.2013
Není problém, na klikovce je ozubené kolečko a na něm je tečka a to samé je i na ventilovém kole.Takže je musíte nastavit proti sobě a je to OK.
Křovinořez Honda UMK 435 - zkušenosti, 5.7.2013
Mám ji teď půjčenou od kamaráda a sekal jsem s ní zahradu, kde byla vyšší tráva. Když pominu, že je tam asi skřípnutý lanovod k řízení otáček, takže se občas sekne a zůstane ve vysokých otáčkách a nechce se mu na volnoběh (což přikládám kamarádovi ne... celý příspěvek >
Skladovatelnost česneku Unikát, 20.7.2012
Manželka koupila česnek Unikát. Můžete mi sdělit ze své zkušenosti, jak dlouho se dá skladovat, údajně je určen pro přímý konzum.Děkuji za reakci.
Puchýřky na listech révy, 17.5.2009
Použijte OMITE 570 EW.
Padli - lze jeste provest postrik?, 9.8.2008
Nejsem odborník, ale z vašeho popisu horoby a zejména fotek, mi vyplývá, že se jedná o padlí. Fungicid Falcon 460 EC je v zahrádkařských potřebách běžně k sehnání. Tedy aspoň unás. Mnoho štěstí.
Padli - lze jeste provest postrik?, 7.8.2008
Proti padlí použijte Falcon 460 EC v dávce 0,04%. Má kurativní efekt. Ochranná lhůta je velmi krátka, pouze 14 dnů.
Plíseň, 23.7.2008
Podle poškození na listech to může být peronospora. Podívejte se třeba na www.galati.sk/index.php?page=2008/07/03
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika