Příspěvky uživatele - 158.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fotky jezírek a filtrací, 18.5.2013 Obsahuje fotku
Ahoj, přidávám náhled na jezírko, které nám funguje nyní třetí sezonu. Udělal jsem panoramu s náhledem na celou zahradu.
Fotky jezírek a filtrací, 15.7.2012 Obsahuje fotku
Loni lekníny nic moc. Letos už s na ně dá dívat :)
Paprika ve skleníku - zežloutlé listy se skvrnami, 1.6.2010
Pak je ovšem otázka proč by to měl kdo dělat.
Paprika ve skleníku - zežloutlé listy se skvrnami, 31.5.2010
Bohužel jsem ustupující ledovce viděl na vlastní očí. Místní mi říkali že jeden konkrétní na kterém jsem stál, ustoupil o 250 m za 12 let. To existuje a snímky zmenšujících se ledovců taky existují. Myslím, že ten problém je.... celý příspěvek >
Paprika ve skleníku - zežloutlé listy se skvrnami, 31.5.2010
No ono globální oteplování existuje. Jen jde o to co je toho příčinou. Že nám teď jedna islandská sopka způsobí na pár let malou dobu ledovou, jenom zvětší dopady výroby skleníkových plynů a glob. oteplení se neznásobí, ale umocní, až to sopečné... celý příspěvek >
Paprika ve skleníku - zežloutlé listy se skvrnami, 30.5.2010
Díky za názory. To bude problém. Jsme na patě vysočiny v n.m.v 350 m. A máme jen jeden skleník a venku se to skoro vypěstovat nedá. Vypadá to že zůstanem jen na rajčatech kterým se zatím daří a papriky nakoupíme, když se to dohomady nesnáší.... celý příspěvek >
Paprika ve skleníku - zežloutlé listy se skvrnami, 30.5.2010
Máme rajčata jsou problém?
Paprika ve skleníku - zežloutlé listy se skvrnami, 30.5.2010
To bílé je vápno.
Choroba paprik, co to je, poraďte?, 30.5.2010
Dal jsem fotky ještě do kategorie choroby, "Paprika ve skleníku-zežloutlé listy... . Jako Gimer. Snad to najdete.
Paprika ve skleníku - zežloutlé listy se skvrnami, 30.5.2010 Obsahuje fotku
Prosím o radu. Po výsadbě do skleníku byly papriky dlouho v pořádku, Nyní, po odkvětu začaly žloutnout listy a objevily se na nich hnědé skvrny a papriky hynou. Poradíte co to je a jak s tím bojovat je-li to možné. děkuji
Choroba paprik, co to je, poraďte?, 30.5.2010
Děkuji za odpovědi, kdekdo opověděl na přidružený dotaz Elly, ale na původní otáznu nikdo.
Choroba paprik, co to je, poraďte?, 29.5.2010
Zasadili jsme papriky do skleníku. Po odkvětu zežloutly listy a začaly se na nich objevovat hnědé skvrny a papriky hynou. Poraďte prosím o co se jedná a jak proti tomu bojovat. Děkuji Marťas
Křovinořez HQ 235R x Jonsered BC2236, 19.5.2010
Zdravím, odešel mi starý křovinořez, tak se poohlížím po něčem novým. Rozhoduji se mezi HQ 235R za 12990 Kč, což je už starší model nebo Jonsered BC2236 za 14500Kč, který by měl být totožný s HQ 333R. Sekat budu převážně vyšší trávu v celkem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika