Příspěvky uživatele - 225.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za rostlinu?, 5.7.2012
I tady jsem stejného názoru, jako Lída. Josef.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 5.7.2012
Já to s Lídami taky tušil. A na poslední fotce mi na Hradec Králové hodně neseděl ten velký zalesněný kopec v pozedí. Přesto jsem napsal tak, jak jsem to napsal. To i další Josef se tu taky občas někaký vyskytne. :-) Josef.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 5.7.2012
Lído, máte to pěkné, opravdu pěkné, udržované... Sucho? Ale vždyť jsem tuhle četl Hradec Králové - přívalové deště, blesková povodeň... Nebo to bylo jinde? Josef.
Světlušky 2012, 5.7.2012
Martine, nakousl jste problém, o kterém již dlouho přemýšlím: jak se dají vyfotit světlušky? Jednotlivá světluška ano, to je možné (viz například i moje dříve přiložené fotky sedících světlušek na skalce). Ale jak zachytit jejich rej, hemžení,... celý příspěvek >
Určení rostlin, 5.7.2012
Asi to opravdu bude ta ostřice: konkrétněji to vypadá na Carex testacea a pěstovanou odrůdu Pairie Fire. Josef.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika