Příspěvky uživatele - 77.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyvýšený vrbový záhon u stromu, 27.7.2012
je to moc hezké, ale předpokládám, že by mohlo. zahradníci, kteří nám dělali modelace i kolem stromů, vždy nechali původní úroveň u kmene. uvidíme, co na to ostatní. to jste celé dělala sama?
Cuketa: nemoc, reakce na granule nebo polito herbicidem?, 20.7.2012
Takže je to potvrzeno, inspektorka Rostlinolékařské správy potvrdila zničení chemickou látkou. Byla zlatá, alespoň psychická úleva, že člověk ví, co to je. Toto vám nikomu opravdu nepřeji. Hezký víkend
Cuketa: nemoc, reakce na granule nebo polito herbicidem?, 19.7.2012 Obsahuje fotku
Tak s melouny mě to mrzí, stejně tak s tou cuketou od Berunky. My jsme nic nestříkali. Jen tak pro zajímavost, jak vypadají rajčata včera a dnes... Rostlinolékařská správa se prý přijede na to podívat.
Cuketa: nemoc, reakce na granule nebo polito herbicidem?, 19.7.2012
Na poškození kořenového systému to nevypadá. Divné je, že zvadl i plevel u stonku. To, co bylo pod listy, je relativně v pořádku. Zemina nemá změněnou vůni nebo pach. Mám ty starší listy ostříhat a prolít vodou pro případné zředění?
Cuketa: nemoc, reakce na granule nebo polito herbicidem?, 18.7.2012 Obsahuje fotku
Hezký večer všem, dnes v poledne jsem přišel k našemu záhonu cuket a krásné vitální rostliny začaly povadat, ráno byly ještě v pořádku. Začalo to staršími listy, nyní jsou už povadlé i mladé na terminálu. Může to být u cukety nějaká nemoc nebo šok?... celý příspěvek >
Dekorativní (okrasné) pletivo, 10.7.2012
Co jsem viděl na okolních zahradách, je velmi chatrné a kácí se. Po jednom roce je zprohýbané a spíše hyzdí. Kolik to stojí? Možná by bylo lepší zamyslet se nad: plotek spojený lanem, např. zde nebo se to dá udělat z proutí Obojí stejně... celý příspěvek >
Světlušky 2012, 8.7.2012
Hlásím, že u Litomyšle na zahradě stále fungují, už cca měsíc. Protože jsem si vymyslel pro ženu vyvýšené záhony a jsem megaloman, je jejich objem nekonečný, takže i při měsíčku vozím hlínu. Světlušky mi při tom asistují. Vyskytují se nejvíce ve... celý příspěvek >
Pozná někdo prosím co to je?, 8.7.2012
Lída je nejlepší! Díky, že přispíváte na otázky. Jen tak, se mi chtělo někoho pochválit.
Vrtalka nebo něco jiného? Chodbičky v listech, 3.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, je to vrtalka zahradní nebo něco jiného? Vyskytuje se na brokolici a bazalce, nezávisle na stanovišti i substrátu. Můžete mi poradit, zda se škůdce zbavovat, jak a jaká může být prevence? Děkuji moc.
Muzu dat na kompost nat z rostlin s postrikem akrobat, bravo...?, 3.7.2012
Velmi záleží na konkrétním přípravku. Doporučuji se obrátit na výrobce, pokud je použité množsví větší než nepatrné. Výrobce mimojiné najdete např. na agromanual.cz. Popisoval jsem zkušenost, kdy jsem plánoval použité Lontrelu a Starane na... celý příspěvek >
Houby z lesa na zahrade, 1.7.2012 Obsahuje fotku
Řekl bych, že pěstování lesních hub je velmi obtížné s nejistým výsledkem. Toto nám ale před třemi dny vyrostlo na zahradě. Celkm jsem za loňský rok zmapoal cca 60 druhů hub na naší 7000m zahradě, ale koloděj je tu poprvé. Houbařům zdar
Založení úrody třešní na příští rok, 30.6.2012 Obsahuje fotku
Tak to je asi ta největší pravda, u nás je to podobé     Ještě bych zmínil ptáky, 3 roky nebyly problémy, letos je celkově potravy pro špačky, sojky a další méně, takže se začala objevovat hejna. Je tady v okolí asi 5 sojek, a to... celý příspěvek >
Založení úrody třešní na příští rok, 30.6.2012
Máme tři padesátileté velké stromy třešně. Krásně rodí, i letos byla úroda, ještě poslední končí. Není třeba mladit. Máte tip, jak zajistit kvalitní úrodu příští rok? Normálně bych to ani nedělal, ale přijde mi to jako zajímavý... celý příspěvek >
Škůdci na listech salátu, yzopu, bazalky, 23.6.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, uměl by mi někdo prosím poradit jaký škůdce se mi to usadil na salátu, yzopu a bazalce? Vyfocen mám jen salát, yzop jsem raději vytrhal, byl silně poškozený, ale veškerý salát již k tomu také nemá daleko. Moc děkuji za jakoukoli pomoc co s... celý příspěvek >
Skvrny na listech cukety - poradíte?, 30.5.2012
děkujeme mnohokrát
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika