Příspěvky uživatele - 60.148

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Švestka stará 5 let opět nepokvete, 24.6.2012 Obsahuje fotku
Tak jsem dodržela všechna doporučení mi vloni daná. Stromy jsem vůbec nestříhala a letos opravdu krásně kvetly. Švesky jsou pouze na jednom z 5-ti stromů. No nevadí, ale co teď se stromy? Koruny jsou přehoustlé, dlouhé větve mají metlovité zakončení,... celý příspěvek >
Proč pnoucí fazole kvetou ale neplodí?, 24.6.2012
Dostala jsem krásné veliké barevné fazole. Jsou popínavé, krásně kvetou, hrozny jasně červených květů, ale ty po odkvětu postupně odpadnou. Ani náznak na lusk. Květy jsou opylovány. Neví někdo proč fazole neplodí? Díky.
Žabky v jezírku, 10.5.2012
Mám stejný problém, mraky pulců ve třech vývojových stadiích (různé velikosti). Karasy je asi nežerou, neviděla jsem je. Beru vodu z jezírka na zalívaní i s pulci, ale vůbec neubívají. Jak dlouho trvá než z nich budou žáby? Přemýšlím o vybírání pulců... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika