Příspěvky uživatele - 245.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malotraktor Tip Robot zkusenost, 21.9.2012
Právě jsem podrobněji nahlížel na stránky o Robotovi a musím říci, že bych si jej nekoupil. Převodovka (alespoň ta horní) není mazána olejem, problematické připojení a konstrukce kol ala Moundfield (vysvětleno v dřívějších příspěvcích), ale... celý příspěvek >
Malotraktor Tip Robot zkusenost, 21.9.2012
Ještě jedna věc - může se stát, že vybavení budete chtít po čase prodat. Zde jasně vítězí Vari, u které cena padá relativně pomalu a prodává se za celkem vysoké částky. U Agzatu a zejména u Robota bude cena zlomkem ceny pořizovací. P.G.
Zhanam predne kolesa na kosacku Mcculloh M53-160CMDW, 21.6.2012
Dobrý den, dovolte mi oponovat. Mám uvedenou sekačku 3.sezonu a naprostá spokojenost. Seču plochu cca 1000m2. Vtip je ve způsobu zapínání předního náhonu. Pokud budete tento vždy zapínat v poloze, kdy jsou přední kola zvednuta, tak se nic... celý příspěvek >
Neznáte výkon motoru Bd1s 72?, 22.5.2012
Sakra práce - vy máte sekačku LB70? Ta má motor o obsahu 100 ccm a výkonu 2,2 HP/3000 ot.!!!  Motor Bd1s72 je motor o obsahu 317 ccm a dával se mimo jiné do motorobotů PF62! Nemáte špatné označení motoru, není tam náhodou Bd1s50 nebo něco... celý příspěvek >
Neznáte výkon motoru Bd1s 72?, 21.5.2012
Motor má 5,3 HP při 2300 ot./min.  Výpočtem jsem došel k hodnotě kroutícího momentu 16,6 Nm/2300 ot./min. BaS má 7 Nm při 3060 ot./min. I když použijete zatím nejvýkonější dostupný Briggs řady 875 o obsahu 190 ccm, tak ten má v pracovních... celý příspěvek >
A co BS?, 18.5.2012
Zeptejte se výrobce Dakra, jestli stroj snese výkon GCV190, nebo GSV190. BaS typ 875 je plně srovnatelný s Hondou, chystá se (v zahraničí již je) motor BaS 950 s obsahem 220, který je výkonově ještě výš. Každopádně se pak obraťte na servisní... celý příspěvek >
Sekačka Dolmar, 17.5.2012
Ta Honda je nějaký ležák, nebo použitá? Dolmar 4600 má dle stránek výrobce 33,8 kg.  P.G.
Jakou sekacku, zn. spolehlivost, 15.5.2012
Věřte, že vhodnější sekačky bez pojezdu, než jsem uvedl v horním příspěvku, asi nenajdete. Větší výběr je v sekačkách s pojezdem. Dnes je móda do všeho cpát pojezd, což já stejně jako vy, považuji pro mnohé za zbytečnost. Je mi padesát, zahradu mám... celý příspěvek >
Jakou sekacku, zn. spolehlivost, 15.5.2012
Pánové, zadavatel ví co chce. Vždyť napsal, že provozoval jednoduchou starou sekačku 10 let a systém práce mu vyhovoval. K těm cenám - to, že čína je levná již dávno neplatí. Např. Hecht s motorem Honda 135 bez pojezdu, bez centrálního štelování kol,... celý příspěvek >
Jakou sekacku, zn. spolehlivost, 15.5.2012
Výběr sekačky bez pojezdu vám schvaluji, bohužel solidní firmy je dělají pouze v užších záběrech a v málo typech. Pokud však sekáte i přerostlou trávu, důležitější je objem koše. Takže v sekačkách bez pojezdu je špičkou Honda HRX 476 C1 PKE se silným... celý příspěvek >
Jakou sekacku, zn. spolehlivost, 15.5.2012
Jak je zahrada velká a členitá - potřeba objíždění keřů, stromů, potřeba sekání až k okraji (bez nutnosti dodělání strunou)? Jaký je cenový strop? Jakou sekačku jste měli doposud a co vám na ni vadilo? P.G.
Téměř dokonalá? Ibea 55029 H / HQ R 150 SVH / Dolmar PM-4655 S4, 15.5.2012
Zjistěte si princip "variátoru" u daného modelu, aby to opravdu nebylo jen v řízeném prokluzu klínového řemene. Když vjedu do míst s hustější trávou, tak zkrátka pustím páku pojezdu a rychlost sekačky si řídím ručně, po vyjetí ji opět zapnu a sekačka... celý příspěvek >
Téměř dokonalá? Ibea 55029 H / HQ R 150 SVH / Dolmar PM-4655 S4, 14.5.2012
IBEA - katastrofa v ND, dlouhá čekací doba. Typ 55029 je asi doprodej, na stránkách má Ibea 550030, ale s motorem Briggs 750 DOV, který je stejně dobrý jako Honda. Jinak české údaje lžou, koš má pouze 65 ltr. Sám mám jednoduchou Ibeu 4727SP, tam... celý příspěvek >
Motor BS 625 series vs. BS 575 EX Ready start na sekačce Stiga, 10.5.2012
Koupil jsem si sekačku Stiga Combi 48 SQ BW s motorem 575EX. Po záběhu jsem ji pustil i do vyšší trávy (15-20cm) a motor s tím neměl absolutně problém. Na druhou stranu musíte být ke každé sekačce tolerantní a nesekat trávu z 20ti rovnou na 3cm,... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 4.4.2012
Je mi padesát, za život jsem zryl v součtu mnoho hektarů, takže mé poznatky se opírají o praxi. Rodiče i já jsem používal rýče, které sloužily cca 40 let. Byly to ty staré kvalitní, částečně ručně kované, tenké a tím pádem lehké,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika