Příspěvky uživatele - 116.94

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
z obyčejné břízy smuteční, 16.7.2008
Pokud jste z Prahy tak Vám doporučuji se podívat na Prahu 6, Pod Marjánkou, je tam malý park, já jsem tam vyrostl a již před 40 lety jsme si pod jejich korunou hráli, jsou překrásné a vysoké okolo 160 cm, tak jsem si taky jednu koupil... celý příspěvek >
jak zasadit kokosový ořech, 15.6.2008
Stejně jako fazole, prostě se veme a zesadí. Ne to byl jen ftip, kokos tak jak ho tady koupíte má useknuté klíčky na špičce a jsou tři, někdy se však stane, že jsou klíčky useknuté špatně a pak se může stát že vyklíčí stejně ale je to jen... celý příspěvek >
Co je to?, 15.6.2008
Když promnete list tak poznáte podle vůně zda je to citron nebo pomeranč
Okrasný listnáč, 2.1.2008
já bych doporučil sakuru která roste vzpřímeně jako topol, časem udělá oválnou korunu, sám jsem si ji pořídil na malou zahradu, přesný název neznám ale poprve jsem ji viděl v Praze v Troji v botanické zahradě. V.S.
Vánoční stromek v kontejneru na zahradu?, 8.12.2007
Dobrý večer, sám jsem jeden rok koupil takový stromek v supermarketu a použil na domácí výzdobu na vánoční týden, pak jsem ho dal na zahradu, stejně ale zimu nepřežil (v supermarketech píšou že tyto stromky nejsou vhodné na výsadbu do zahrady).... celý příspěvek >
Re: Jak se zbavit starých ořešáků, 25.11.2007
No jasně nějakej řezbář by zajásal.
Neznámý keř z Kréty, 12.11.2007
Asi mám taky tento stromek který krásně kvete ale plody u nás zatím nedozrály, přidat fotku jsem však nedokázal. Taky neznám jméno ale mohu nafotit a poslat pro zjišťení o co se jedná. slizek.v@seznam.cz
Baobab - opadávání listů, 5.10.2007
ano je to normální já si myslím že je to něco jako sukulent v zimě skoro nezalévat, záleží na okolní teplotě, nemá skoro žádné kořeny. V.S.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika