Příspěvky uživatele - 99.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vínovice nebo co z toho?, 11.11.2012
Je kvas z hroznů stabilní stejně jako slivkový nebo jablkový? A nebo je náchylnější ke druhému kvašení a je třrba po dokvašení hned pálit? Hodilo by se mi kdybych mohl nechat vykvašené hrozny do jara v sudu ale raději se ptám abych je nepokazil.
Jablečný kvas, 11.11.2012
Dolil jsem 10l vody + 1kg cukru.Ta nadrcená jablka si sedla, já jsem je do sudu nijak zvlášť nepěchoval a i po nalití vody s cukrem je v sudu stále dost místa.Po třech dnech jsem příčuchl a cítil ostrý zápach stejně jako u švestek, takže 4l zákvasu... celý příspěvek >
Jablečný kvas, 5.11.2012
Myslíte že by v garáži u souseda nevydržel do března nebo dubna bez toho aby zoctovatěl nebo se jinak pokazil? Také bych rád věděl jestli je dobré dolít ho 10l vody + 2kg cukru?Jahlka které jsem tam drtil byla tvrdá a nepustila moc šťávy. Jablkovici... celý příspěvek >
Domácí pálení - danový přestupek nebo už trestný čin?, 5.10.2012
Jen bych rád věděl jak to udělají s těmi, co si kolonu koupili dejme tomu u Janči dali za to nemalé peníze a šmahem jestli se vrátíme před rok 2010, bude trestné i toto zařízení vlastnit. Kdybych si ji dnes koupil jenom proto že se mi líbí a že jí... celý příspěvek >
Slivková aróma, 2.10.2012
Jak docílit slivkové aroma v rektifikační čtyřpatrové koloně.Reflux řízený vodním chladičem a topením ve vařáku. Jímám destilát v rozmezí teplot par 78-83°C. Destilát je velice jemný čirý výsledná lihovost 80%, ale můj dojem je že je tam málo vonných... celý příspěvek >
Jaký druh švestky na slivovici?, 7.9.2012
Poradí někdo jakou renklódu jsem ochutnal?Byly to staré stromy tak 50 let a renklóda mi přišla jako zelená ale plody měly červenofialové líčko.Koncem srpna už byly přezrálé a neuvěřitelně sladké.Chtěl bych nějakou renklodu na pálení a váhám mezi... celý příspěvek >
TopTaste?, 19.8.2012
Poradí někdo kde bych koupil slivoň Top Taste na Poděbradsku nebo ve středních čechách.Děkuji
Destilační přístroj - sestrojení, 5.8.2012
Poradí někdo lepidlo kterým bych přilepil siikonové potravinářské ploché těsnění šířka 1cm pod víko netez kotle.Díky celkem to spěchá kvas mám prokvašený.
Destilační přístroj - sestrojení, 20.6.2012
Poradí někdo jaké lepidlo použít na vlepení plochého silikonového těsnění do destilačního kotle?Děkuji
Kde sehnat malou pálenici, 25.2.2012
Poradí někdo jakým způsobe spojit kotel a trobku rektifikační kolony o průměru 76mm.Chtěl bych rozebiratelný spoj a nemohu najít vhodné šroubení ani přírubu. Nevíte jestli se v ČR dají pořídit takovéto objímky? Děkuji.
Ohřev kvasu olejem a teplota a bezpečnost - požár, 19.2.2012
Jestli tomu dobře rozumím tak výhoda oleje je vyšší bod varu a stabilnější ohřev media, neodpařuje se tolik. Nevýhoda cena, možná by mohl být v určitých případech hořlavý. Asi ho musí ohřívat jiné spirály než na vodu, možná dražší. Co se týče vody... celý příspěvek >
Ohřev kvasu olejem a teplota a bezpečnost - požár, 18.2.2012
Já počítám že budu sestavu kupovat a chci si jen udělat přehled. Když to vemu čistě selským rozumem, také si myslím že trafoolej je asi lepší pro tyto účely. Voda má asi hodně velkou nevýhodu že se rychle odpařuje a tak je potřeba ji často doplňovat.... celý příspěvek >
Ohřev kvasu olejem a teplota a bezpečnost - požár, 18.2.2012
Možná se ptám mimo vláko, ale je lepší na ohřev ve dvojplášti jako medium plej nebo voda a proč?Díky za reakce zajímá mě pro a proti a nemám s tím zkušenosti.
Kde sehnat malou pálenici, 26.1.2012
Vlastní někdo tuto rektifikační kolonu a jak je spokojený? Je ta kolona určitě z Polska?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika