Příspěvky uživatele - 167.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak proti špačkům spásajích borůvky?, 31.7.2013 Obsahuje fotku
4-6 tyčí na rajčata, 240 cm, mám je asi 30 cm v zemi kolem dokola a přes to bílá netkaná textilie, pomáhat to i zrání a snižuje potřebu zálivky! samozřejmě dole se to musí taky přidělat k zemi, ti ptáčci jsou neuvěřitelně chytří a klidně tam... celý příspěvek >
Rajčata zatím zelená, 07/2013, 31.7.2013 Obsahuje fotku
koukám tady na fotky zralých rajčat a nestačím se divit, jak už někteří sklízíte ta moje pořád těžce dohání to jaro a začátek léta a to jsem z Polabí
Lilkoviště, 31.7.2013 Obsahuje fotku
konečně vše po likvidaci škůdců jede naplno přikládám foto jedné rostliny, takhle ověšených jich tam mám celkem 6, roubované odrůdy Madonna a Faselis
Treba teraz striekat preventivne rajciny proti plesni?, 28.6.2013
zítra, pokud to bude opravdu bez mraků, provedu první preventivní postřik rajčat, myslím že je nejvyšší čas! půda nacucaná jako houba, budou to stoupat nahoru
Treba teraz striekat preventivne rajciny proti plesni?, 24.6.2013
u nás každou hodinu několik minut pršelo, tak jsem to neudělal, ale měl jsem to v plánu... jakmile to počasí dovolí tak stříknu Acrobatem, ten mám už několik let vyzkoušený jako spolehlivý první postřik
Treba teraz striekat preventivne rajciny proti plesni?, 24.6.2013
už i "naši" to přehodnotili, bohužel k horšímu Extrémní deště skropí celou zemi, hladiny řek opět stoupají
Treba teraz striekat preventivne rajciny proti plesni?, 24.6.2013 Obsahuje fotku
pokud si to nepletu, tak jde o Břeclav a Norsko zase až takovou tragédii nehlásí, hlavu vzhůru Mirku! co melouny vlastně letos? máte? loni touhle dobou jste snad už nějaký ze skleníku i ochutnali, ne?
Malé papriky, 24.6.2013
Petro, a nepomohl by paprikám spíše kompost než rašelina? proč jste tam rašelinu přidávala? k zlepšení struktury půdy?
Máme ubohé papriky, 24.6.2013
jak píše Mirek já bych osobně ještě doporučil otrhat nemilosrdně i všechny květy co se tvoří! u paprik venku se mi tohle vždycky nakonec vyplatilo!
Ferramol vs Mesurol, 20.6.2013
tak se mi taky letos něco nezdálo kolem toho Ferramolu, i když sám ho několik let všude doporučuji a nedal jsem na něj dopustit před týdnem jsem sázel afrikány a kolem nich jsem udělal skoro neproniknutelnou ohradu z Ferramolu, doslova plnou hrst... celý příspěvek >
Malé papriky, 20.6.2013
nepamatuji, že bych vůbec někdy měl na záhonu v půlce června tak "nedomrlé" papriky jako mám letos... doslova děs a bída, je mi jich skoro líto když se na ně dívám... to rajčata dohání mohutným růstem každý den co zameškala, na ně je zase... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 19.6.2013
takže za cca. týden nasadit klasické insekticidy? 7-10 dnů po letové vlně, pokud se nemýlím?
Zalamování okurek, 12.6.2013
jednou z výhod roubovaných je jejich "bez_údržbový" provoz, nic nezaštipujte
Hadovky, 11.6.2013
nechte tam ty plody pěkně růst, doporučuji na volnou zem pod hadovky tmavou textilii!!! plody nebudou hnít, sníží se odpařování, neporoste plevel, atd... dávám textilii v celém skleníku a kde něco sázím tak vystřihnu "díru" mám s tím... celý příspěvek >
Postrek paprika, 11.6.2013
je to tady snad tisíckrát podrobně probráno, co zkusit maličko hledat? za 10 minut najdete vše potřebné od vajglů přes jar na nádobí až po Mospilan atd...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika