Příspěvky uživatele - 225.49

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vysazení švestek na slivovici, 9.6.2012
na slivovici pěstuji valjevku.
Slivoň - postřik proti červivosti, 9.6.2012
Na jaře stříkám proti pilatce, při opadu květních plátků. Měsíc před sklizní stříkám proti červitosti insegárem.Má delší ochrannou lhůtu.
Čačanská lepotica, 9.6.2012
mám 180 stromů podotýkám 30 let staré, sad jsem koupil mám ho 12 let a za tu dobu mi odešla jediná švestka.Každým uříznutím větve vždy ránu zatřu latexem do kterého přimíchám kuprikol na houbové choroby.Píši o čačanské lepotici.Mám i mladé výsadby.... celý příspěvek >
Padanie nezrelych zltych plodov + piliarka, 9.6.2012
mám sad přibližně 500 stromů na kopcích mě normálně švestky odkvetly, skoro žádný propad, ale švestka které mám pod kopcem převýšení tak 100metrů mi začaly asi o rozměru jeden a půl centimetru žloutnout některý červenat je to na stoprocent příčina... celý příspěvek >
Červivé švestky, 9.6.2012
měsíc před uzráním stříkat insegárem je to 100 ní že nebudou červavé nikdy se mi nestalo že by byli červavé mám velký sad asi 500 stromů
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika