Příspěvky uživatele - 104.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Modrá skalice ano či ne?, 1.6.2012
Aco si myslíte že je normální bazénová chemie?Chemie je prostě chemie!
Floxy, 12.11.2011
Děkuji za radu kukymu i za názor Lídě, co na floxy zkusit. Uvědomila jsem si, že Ortiva je ten prostředek, jež mi poradila paní z prodejny a to mi nezabralo. Tak zkusím ten druhý prostředek a to hned od jara 2012. Floxy mám podél plotu na západní... celý příspěvek >
Floxy, 11.11.2011
Ráda bych věděla, co je to za nemoc Floxů-vysokých zahradních.Letos od jara, od začátku jejich růstu, měly floxy úplně bílé listy, byly pokryté jakoby bílou plísní z 90%. Přesto rozkvetly a kvetly několik týdnů -květy plíseň neměly, ale přesto... celý příspěvek >
Cykas - dotaz na pěstování, 31.8.2011
Takhle velký cykas už jsem koupila, možná je na naše podmínky moc "vyšlechtěný" nevím... ale za radu jak naložit s přírůstky děkuji, nechám je tam kde jsou
Cykas - dotaz na pěstování, 12.7.2011
Ještě jsem zapomněla dodat, že na kmeni od spodu rostou nové cibulky cykasů ale nahoře žádné listy:(mám mu ulevit a cibulky odloupat?díky moc komukoli za radu Katka
Cykas - dotaz na pěstování, 12.7.2011 Obsahuje fotku
jak se obecně cykasy zalévají? Dovnitř koruny nebo normálně do misky pod květináč? Mám také cykas, dost velký řekla bych již 2rokem, v létě je venku a stále neraší žádné listy... Katka
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika