Příspěvky uživatele - 65.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dvě rostlinky z Chorvatska, 16.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den. Fotky pocházejí z počátku července. Dokážete mi poradit o jaké květiny jde? Děkuji!
Poradíte mi s identifikací rostlin?, 25.6.2012
Děkuji za odpověď a gratuluji ke znalostem :-)
Japonska vrba, 20.6.2012
Určitě bych doporučil pro jistotu udělat si řízky aspoň z toho, co je ještě naživu, ať Vám zůstane aspoň něco.
Dřezovec trojtrnný, 31.5.2012
Klíčivost je opravdu výborná. Z první várky dovezené z Chorvatska mi nechtěně i v jiných květináčích při recyklaci hlíny na jiné semenáčky klíčily snad ještě 2 roky po dovezení. Bohužel jak se zdá, loňskou zimu venku přežily, obrazily sice zhruba v... celý příspěvek >
Bobkovišeň, omrznutí listů, 3.2.2012
Souhlasím s Lídou. Ale s Bobkovišní mám podobné zkušenosti. 2 roky mi malý 30cm omrzal a na jaře začínal vlastně od 0. Pak jsem ji přesadil na chráněnější místo, dal kvalitnější rašelinovou zem a v loni na jaře již byla v pořádku.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika