Příspěvky uživatele - 214.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Napadnuty vinic, 27.8.2014 Obsahuje fotku
Dobry den, poradi niekto cim je napadnuty vinic - vid foto. Ci je to nejaka choroba, skoda, alebo sa vysilil, lebo som ho chcel mat za 2 roky na celej pergole a rocny vyhonok som nechaval aj 20 ociek na troch hlavnych konaroch. Ak sa... celý příspěvek >
Dewalt DW 707 alebo Dewalt DW 777, 2.10.2013
Nema niekto skusenost s pokosovou a kapovacou pilou Dewalt DW 707 alebo Dewalt DW 777? 707 jej starsi model uz sa nevyraba, ale da sa este zohnat. 777 je novy model.. Niekde som pocul, ze 707 bola vydareny model a sucasna 777 je sice jej... celý příspěvek >
Kiwi arguta, 5.5.2013
Dakujem Ivan za rady. Neviete nahodou kde zozeniem clanok z prosincoveho zahradkara? Este sa opytam ci staci jeden samec na 5 samic a ci samec opeli samicu aj na 5 metrovu vzdialenost?? Dakujem, Matus
Kiwi arguta, 14.4.2013
Dobry den, chcel by som sa opytat, mam 5 samic Kiwi arguta a 2 samce. Mam vsak len 5 stanovist -  zahonov velkych cca 50 x 50 cm pri plote a fasade. Mozem posadit samca a samicu vedla seba do jedneho zahonu spolu?? Bude dobra na... celý příspěvek >
Stříhání oleandru, 14.4.2013
Dobry den, ja mam asi 3 rocny oleander, cca 1 m velky a nestihol som ho v septembri ostrihat. Chcem sa opytat, ci ho mozem ostrihat teraz na jar a ak ano, tak asi o kolko?? Este mam v plane, ho presadit, resp len ostrihat 1/3 korenov... celý příspěvek >
Clematis Mis Bateman a Madame Le Coultre, 2.3.2013
Minuly rok na v maji 2012 som posadil zopar blielych Clematisov Mis Bateman a Madame Le Coultre okolo plota na slnecne stanoviste. Niektore do jesene vyrastli az do 1,5m vysky a niektore len 0,5 m, zrejme sa prvy rok len... celý příspěvek >
Musky v kvetinacoch izbovych rastlin, 7.1.2013
dakujem za radu, skusim sa spytat v zahradnictve u nas.. Ak by niekto vedel este o nejakom naturalnom prostriedku na vyhubenie musiek, prosim dajte vediet foto musiek neviem prilozit, su velmi male asi 1 mm a cierne
Musky v kvetinacoch izbovych rastlin, 5.1.2013
Dobry den, poradi niekto ako sa zbavit malych musiek v kvetinach izbovych rastlin? A este co je dobre, ak sa v kvetinacoch objavuje biely povlak, mozno plesen? Dakujem, Matus
Mandevila, 3.1.2013 Obsahuje fotku
Tak prikladam priebezne ako sa dari prezimovat mojej mandevile. Nakoniec skoncila v spalni pri okne, teplota 20 stupnov. Vsetky listy a kvety opadli do mesiaca a zostali hole konare, z ktorych zacala mandevila pustat az 1 m dlhe nove tenke... celý příspěvek >
Semennace na Oleandri, 3.1.2013 Obsahuje fotku
Dobry den, chcel by som sa poradit, ci sa maju odsrihavat semennace na Oleandri - vid foto? Moj Oleander je v lete na terase a v zime na chodbe kde je od 10 do 15 stupnov, iny priestor na prezimovanie nemam.  Minuly rok som tie... celý příspěvek >
Mandevila, 28.10.2012
Dakujem pekne pani Jana za Vasu cennu skusenost. Vcera v noci 28.10.2012 isla teplota prvy krat skoro k nule, v noci bolo asi len 2 stupne a nechal som ju este vonku, ale po Vasom prispevku ju dnes ked sa zotmie stiahnem do pivnice, kde je 15... celý příspěvek >
Mandevila, 27.10.2012 Obsahuje fotku
Poradi prosim niekto, ci mozem dat pekne rozkonarenu mandevilu, ktora bola cele leto v zavesnom kvetinaci na terase, na zimu do obyvacky do izbovej teploty na prezimovanie, pred tym ako pridu prve mrazy? Resp. ci mandevila znesie prve prechodne... celý příspěvek >
Je to sypavka borova? Moze sa pouzit postrek aj v srpnu/auguste?, 4.9.2012
dakujem pan Jozef za cenne rady, zlte ihlicie som pooberal, postrek preventivne dam az buduci rok, dve Cembry a dve Mugo Mughus budem castejsie zalievat buduci rok, hadam sa zaklimatizuju. Okrem nich mam este jednu Pinus Aristata a jednu... celý příspěvek >
Je to sypavka borova? Moze sa pouzit postrek aj v srpnu/auguste?, 30.8.2012 Obsahuje fotku
pripajam este detailne foto zozltnuteho ihlicia na Pinus Cembra a tiez aj foto z Pinus mugo mughus (dvojite ihlicie), ktora mi tiez zacala trochu zltnut. este dodavam, ze cca tyzden predtym ako borovice zacali zltnut (15. 8.) som ich... celý příspěvek >
Je to sypavka borova? Moze sa pouzit postrek aj v srpnu/auguste?, 28.8.2012
precital, obsahuju insekticid.., zrejme potrebujem fungicid proti hubovym chorobam ako je v Dithane DG?.. v kazdom pripade najprv potrebujem si byt isty, ci ide o sypavku borovu..? Dakujem za kazdu radu
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika