Příspěvky uživatele - 93.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaká choroba jabloní je to?, 6.8.2012 Obsahuje fotku
Zdravím, pomozte mi určit chorobu ovocných stromů na mé zahradě. Kůra zčerná a pod ní je mrtvé dřevo. U Jabloní, hrušní, meruňky a asi i u ořechu. Po 2-3 letech vypadají tak jako na přiložených fotkách. Stromy obrývám, sypu k nim popel a NPK a na... celý příspěvek >
Meruňka kvete, ale neplodí, 17.4.2011
Zdravím, k mému příspěvku. Situace je ještě horší. Úroda byla 5x3 plody a ne 10x3 plody. Kolem meruňky byl za slunného odpoledne celý roj nějakého opylujícího hmyzu. Pravdou je, že v okolí nění žádná jiná. Ale i než mi zahynula ta moje druhá, která... celý příspěvek >
Meruňka kvete, ale neplodí, 5.4.2011 Obsahuje fotku
Zdravím, mám meruňku 10 let. pravidelně je plná květů, ale má vždy 3 plody. Co je špatně? 250m n.m. jižní svah
Zakrucování větviček, 5.3.2010
Zdravím, u některých mých jabloní stáří 3-5 let se zakrucují větvičky na koncích do spirály / nebo jsou ostře zahnuté/ . Že by něčeho nedostatek?  Díky
Choroba jabloně, 1.11.2009 Obsahuje fotku
Nevíte, prosím, co je to za chorobu a zda jde strom zachránit? Je to u více stromů. Kůra i dřevo pod jí je mrtvé. Zkusil jsem to ořezat a natřít balzámem.
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 28.9.2007
Tak u nás o anglickém trávníku nemůže být ani řeči, občas prostě  posekáme, a také chemie u nás nemá místo. Přesto se tu sametky / svilušky objevily a teď je to přímo hmyzí teror. Dostat někoho na zahradu v srpnu a září je dřina a všichni po... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika