Příspěvky uživatele - 93.237

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krtek - a je to, 25.5.2012
Jestli mohu se svojí troškou do mlýna... Při čtení této rubriky jsem se i docela bavil. S krtky a hryzci mám též bohaté zkušenosti. Používám proti oběma "milým"  zvířátkům metody, které se rozhodně nebudou zamlouvat zeleným teroristům, ale mně... celý příspěvek >
Hnojení broskvoní, 21.5.2012
Před pár léty jsem sem psal dotaz na žloutnutí listů a celkové neprospívání broskvoně.  Zahradu mám založenou na navážce starého zdiva a domníval jsem se, že jde o žloutenku z důvodu přemíry vápníku z malty. Stříkal jsem na listy železo, zaléval... celý příspěvek >
Postrik proti pilatce, 20.5.2012
To je mi Vás líto. Jinak proti pilatce funguje naprosto skvěle Karate se zeon technologií. Chce to jen stříkat ve vhodnou dobu, to jest těsně po opadu květních lístků, aby to neodskákaly včely. Já po prvním ošetření postřik opakuji ještě 2x po deseti... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika