Příspěvky uživatele - 152.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Smrk - nemoc nebo škůdce, 30.7.2012
Jsou to hálky korovnice smrkové, jsou to mšice, které po vylihnutí odletí na modřín nebo zůstanou na smrku.Většinou se tvoří na mladých výhoncích, nejlepší ochrana je všechny otrhat dokud jsou zelené.Když zhnědnou otevřou se a mšice vyletí.Mám... celý příspěvek >
Klanopraška čínská, 20.7.2012
Dobrý den, mám ten sám problém. Mám vysazené tři klanoprašky a u dvou, které pěkně rostou se začaly objevovat schnoucí listy od špičky. Může mi prosím někdo poradit. Děkuji
Máte někdo zkušenost s tímto grilem?, 22.5.2012
Dobrý den, uvažuju o koupi grilu tak aby se mi tam vlezlo celé sele a na internetu jsem našel stránky s výrobcem tzv. velkého grilu se zadním topeništěm. Chci se zeptat vás více zkušených, zda náhodou nemáte někdo zkušenost s tímto... celý příspěvek >
Jílové jezírko, 19.3.2012
Tak jsem se po delsi dobe chtel zeptat jak pokracuji pokusy o stavbu jezirek bez folie? Ja jsem ve stadiu pokusu. Vzchazim z teorie ze kazda zemina obsahuje urcite procento jilu ktery sam o sobe tesni a zabranuje pronikani vody. Muj pokus... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika