Příspěvky uživatele - 70.116

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak ochránit jahody před ptáky?, 24.5.2012
A jak máte síťku k záhonu připevněnou, jen položenou přes jahody? A pro každé utrhnutí jahody ji odkrýváte? Ach jo, práce navíc. S kočkou jsme neměli na zahradě žádné škůdce, ptáky ani krtky... ani mě nenapadlo, co nás bez ní čeká :-(
Jak ochránit jahody před ptáky?, 24.5.2012
Neumím si představit, že jahody jsou přikryté textilií? Bez přístupu slunce?
Jak ochránit jahody před ptáky?, 23.5.2012
Jelikož první rok nemáme kočku, začli se nám po zahradě procházet ptáci. Hlavně pár kosů, jsou nebojácní a požírají nám všechny jahody. Jak jahody ochránit? Co byla kočka, byl klid. Děkuji za odpovědi.
Co je s hrušní?, 13.5.2012
Ještě mě napadlo, že jsem na jaře hnojila hnojivem podobným cereritu. Mohla jsem přehnojit a spálit kořeny? Hnojila jsem tím ale celou zahradu a nic neuhynulo. Sypala jsem od oka, nevážila jsem. Vždy jsem to tak dělala.
Co je s hrušní?, 13.5.2012 Obsahuje fotku
Zpočátku byla hrušeň plná květu a krásná. Najednou květy zhnědly, vyschly, listů je málo, kroutí se a hnědnou, nové nerostou. Loni na podzim taky listy zhnědly. Je na ní hodně mravenců. Škůdce nevidím.
Vymrznutí ozdobnice, 13.5.2012
Máte pravdu, dnes vylezly dva výhonky u té příčně pruhované, tak přežila. Ikdyž to bude asi letos řídké, snad se vzpamatuje.
Vymrznutí ozdobnice, 12.5.2012
Děkuji za krásnou fotku. Taky jsem měla takové velké trsy u plotu, zakrývaly starou neudržovanou zahradu plnou plevele od souseda. Ale vykopat trsy ze země si neumím představit, to bude dřina. Uvažovala jsem, jestli není na zničení těch kořenů nějaký... celý příspěvek >
Vymrznutí ozdobnice, 12.5.2012
Je možné, že letošní zimu vymrzla ozdobnice? Měla jsem 3 druhy, vysokou, žíhanou podélně a příčně. Přežila jen ta největší čistě zelená, ikdyž obrazila jen částečně. Podélně žíhaná menší má jen 3 výrůstky a nejhezčí příčně žíhaná nevyrazila vůbec?... celý příspěvek >
Čím osadit svah?, 17.4.2012
Dobrý den, nedávno jsem tady dávala fotky osázeného svahu. když dáte do vyhledávače "svah", určitě něco najdete a snad i moje fotky. Nejlépe se osvědčily skalníky, borovice, zakrslé borovice, zlatá déšť, mochna, přesně jak píše nejmenovaný v 1.... celý příspěvek >
Rastliny (kry) vhodné na svah, 15.4.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, vhodný je skalník, který zpevní svah. Pošlu vám pár fotek pro inspiraci. My máme jižní svah, kde mám částečně skalku, částečně borovice, keře a kůru. Za domem je stinný svah, kde jsou velké kameny z řeky a mezi němi skalníky. Skalníky za 3... celý příspěvek >
Taky vám zmrzly růže?, 15.4.2012
Růže mám všechny, vždy dělám velké kopečky kompostu a ještě přikrývám hojně chvojím. Ale vymrzly všechny skalníky, hodně brsleny,  všechny vřesy a vřesovec, šalvěj a některé levandule. Taky jsme ještě takovou škodu nikdy neměli. Nejvíc mě mrzí... celý příspěvek >
Šalvěj, 4.4.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, manžel mi v Polsku v Kauflandu koupil šalvěj a nevím jaký je to druh. Šalvěj, kterou mám venku, má stříbrošedé tuhé listy a je dřevitá. Tato je jemná, nedřevitá, listy zelené, měkké, jemné. Nebylo tam uvedeno, o jaký druh jde. Je možné... celý příspěvek >
Pýr v okrasném záhonu, 23.3.2012
Mám pýr v okrasném záhonu - cibuloviny, růže, pivoňky, kosatce, mečíky, lilie, levandule, šalvěj. Mechanický boj s pýrem po několika letech už vzdávám. Motyčkou při plevání a ničení pýru jsem zničila už spoustu cibulek. V zemi je spleť metrovým... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika